Meditāciju centrs

Mīlestības mistērijas skola

 • tantric_meditations
 • mīlestība
 • pašizziņa
 • meditations
 • tantra
 • other
 • thaichi
 • breathwork
 • hatha_yoga
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • daoism
 • martial_arts
 • other
 • yoga
 • meditations
 • sufism
 • tantra
Atklājums
14
Mai

Atklājums

Sākuma datums:
14. maijā, 2018
Beigu datums:
4. jūnijā, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:30
Vieta:
Rīgas Koučinga Skola, Antonijas iela 20B (pagalmā), 4.st., Rīga, Latvia

Apzināto attiecību un ntegrētās seksualitātes praktiskais apmācības kurss

Individuāli un pāriem. 

Attiecības ir viena no svarīgākajām, ja ne svarīgākā no dzīves mākslām. Spējai veidot un atrasties apzinātās, dzīvās un radošās attiecībās ar sevi un pasauli, ir noteicoša loma personības izaugsmē. Caur attiecībām mēs mācamies, caur attiecībam izpaužamies un veidojam attiecīgus priekštatus par savu dzīvi.

Kas ir Apzinatās partnerattiecības?

Savstarpējas attiecības, kurās abiem partneriem ir viens mērķis - individuālā (personīgā) izaugsme. Atbalstot šajā ceļā viens otru, iegūst gan katrs atsevišķi, gan attiecības kopumā. Pretēji biežāk izplatītām “neapzinātam” attiecībām, kuras cilveki veido lai apmierinātu savas prasības un vēlmes (seksuālās, mantiskās, sadzīviskās...), kad satiekas divi apzināti, atvērti viens otram partneri - tā ir neapšabāma privilēģija un iespēja garīgi augt.  Šādā savienībā, vīrišķā un sievišķā enerģija ir milzīgs resurss, pietiekošs lai atbrīvotu drosmi un pārliecību, iedvesmu un mērķtiecību. 

Šis izzinošais apmācību kurss un praktiskais trenniņš ir domāts vīriešiem, sievietēm un pāriem uzsākot (vai turpinot un padziļinot) savu saskarsmi ar apzinatības, apzināto attiecību, tuvības un Mīlestības zinātni un mākslu

Kursa pirmajā daļā mēs atklāsim un iemācīsimies savienoties ar savu apzinātību, mācīsimies apzināti ietekmēt un patstāvīgi vadīt savas dzīves notikumus tekošā mirklī un dzīvē vispār, trennēsim savas spējas mainīt apstākļus sev labvēlīgās izpausmēs, tai skaitā:

- Atbrīvoties no iegūtiem un uzspiestiem priekštatiem, nosacījumiem, emocionālām traumām, blokiem un bailēm - Emocionālā brīvība.

- Pieņemt un sadzirdēt un savu ķermeni - izprast fiziskā veselības, pašregulējošo un dzidinošo prakšu galvenos principus. 

- Nomierināt,  un sadraudzēties ar savu prātu;  paaugstināt prāta efektivitāti, koncentrēšanos atmiņu un skaidrību, attīstīt komunikatīvās spējas.

- Apzināt un izprast savas seksuālās enerģijas patieso būtibu, nozīmi un iespējas.

- atvērt Sirdi.

Kursa turpinājums būs veltīts izpratnei un mijiedarbībai starp partneriem, veidojot seksuālas, emocionālas un enerģētiskas attiecības.

===================================================================

Tās palīdzēs tev:

- Atklāt kļūdas un iegūtos paternus tavos priekštatos par attiecībām, atskart iemeslus, kas izraisa neapmierinātību un emocionālas sāpes;

- Atbrīvoties no rutīnas un stagnācijas partneru līdzšinējās attiecībās;

- Apzināt un izprast vīriešu un šieviešu atšķirības fizioloģiskā, seksuālā, emocionālā un enerģētiskajā aspektos.

- Partneru sadarbība. Nozīme, svarīgākie faktori, tehnikas un integrācija dzīvē:

1. emocionālajā un sociālajā plānā (harmoniskas attiecības);

2. fiziskajā plānā (savstarpēji dziedinošās prakses, darbs ar ķermeni);

3. seksuālajā plānā (patiesā seksualitātes nozīme; sekss kā dziedinoša un meditatīva un apzinas paplašinoša prakse);

4. enerģētiskajā plānā (sievišķās un vīrišķās enerģijas polaritāte, tās pielietošana personības attīstīšanā, dzīves realizācijā un garīgajā attīstībā.

Liela uzmanība un atsevišķa kursa daļa būs veltīta vienam no vissvarīgākiem dzīves resursiem - seksuālai enerģijai. Tam, kā šo jaudīgo dzīves resursu nezaudēt, bet turpretīm saglabāt, vairot un transformēt. Izmatot to ne tikai baudas gūšanai, bet gan savai izaugsmei un realizācijai.

===================================================================

 Kursa praktiskā daļā tiks izmantotas metodes, meditatīvas tehnikas un prakses no dažādām pasaules pašizaugsmes viedām mācībām un skolām (Joga, Tantra, Dao, Sufisms, Buddisms, Zen, Tai Chi, Osho prakses un citas), kā arī dažādām laikmetīgām transpersonālās psiholoģijas, personības izaugsmes un dziedinošajām terāpijām, ieskaitot: 

- Aktīvās un klusuma meditācijas; 

- Elpošanas tehnikas; 

- Ķermeņa kustību un deju, balss un citu radošo izpausmju prakses un spēles;

- Transa un pašhipnozes "ceļojumus".

===================================================================

Vasaras kursa pirmais modulis - “Atklājums”  notiks no 14.maija līdz 4.jūnijam.

Septiņas klātienes tikšanās vakaros (pl.19:00-21:30, pirmdienās un ceturdienās) un viena individuālā sessija ar Juri un Bhavani.

Vēl, šis process no tevis prasīs vismaz 1 stundu dienā atvēlēt sev - izvēlēto uzdevumu, vingrinājumu vai tehniku praktizēšanai.

- dalībai šajā kursā nav nepieciešamas priekšzināšanas;

***

Norises vieta:

pirmdienās - Rīgas Koučinga skolā, Antonijas iela 20B, 4.st.

ceturtdienās - "Kolors", Čaka 67/69.

Iepriekšēja pieteikšanās, reģistrācija un jautājumi: info@garavasara.com.

***

Otrais līmenis “Tuvība” - izbraukuma intensīvā grupa 8.-10.jūnijs un turpmākās nodarbības un pāru meditācijas 4 - 6 tikšanās vasaras laikā.

Izbraukuma intensīvs pāriem - “Mīlestība” - 2,5 dienas intensīvs (laiki un vieta tiks precizēti, orientēkoši - oktobris)

===================================================================

Atsauksmes:

Agnese, Rīga: "Lauziens uztverē. Atbrīvošanās. Jauna brīvības sajūta. Jauns lidojums, jauna garša, jauna jēga. Varena dzīvības avota sajušana sevī. Atdzīvošanās. Paldies, Juri un Bhavani, par šo jēgpilno, svētīgo un mīlestības pilno pasākumu!"

Elēna, Ibiza: "Tās bija milzīgas pārmaiņas manā izpratnē par attiecībām un tuvību, kad mēs ar mīļoto satikām Bharganath un Bhavani un ņēmām dalību viņu brīnišķīgajā trenniņa, Indijā. Es sāku apjaust atbīldes uz saviem vissvārīgākajiem jautājumiem un jutu, ka šis ir ceļš, ko esmu meklējusi savu apzināto dzīvi. Mūsu sekojošā intensīvā grupa Spānijā, burtiski sadalīja manu dzīvi un mūsu attiecības uz “pirms un pēc".

Lasīt visas atsauksmes: https://www.lovemystery.org/atsauksmes

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 29541164
adrese:
Rīga, Latvia

Mūsu komanda

Small_juris_and_bhavani-103-1
Bhavani Prem
Small_image
Juris Grave

Jaunākie sekotāji (152)

Austra Savstare Māris Rozītis NORA PLEPE Ирина Резникова Jānis Melders Ieva Rožkalne Madara Bunte Toms Krese Ludmila Velika Aldis Niedols Renāte Kārkliņa Raim + Anda Vīksna Atmo Chaitanya Dace Kaņepone Zane Broka Laura Daugule Maria Bardina Leida Adamante Tīlika Inga Nemše Silvia J Marta Batbajarina Gunita Reinvalde MAXIM TRIFONOV Urmas Silman Inga Millere Ināra Vecmuktāne Ilze Rēdere Andrey Detochkin Boris Gor Dagnija Vītola Larisa K Shantam Mārcis Slavinskis urmas eelmäe Julia Kobceva Liga Vanaga

Visi sekotāji