Yoga School

Agnese Guļāne

  • yoga_for_pregnant
  • kundalini_yoga
  • jogas terapija
  • yoga
  • other
Meistarklase “Līderis šodien un rīt@
18
May

Meistarklase “Līderis šodien un rīt@

Sākuma datums:
May 18, 2018
Beigu datums:
May 19, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
14:00
Vieta:
Lāčplēša iela 60, Rīga, Latvia

Kundalinī jogas meistars, Jogī Badžans, iedvesmoja cilvēkus būt par tādiem līderiem, kādas ir bākas jūrā - to izstarotā gaisma ir tālu redzama. Saskaņā ar šo domu, Hari Nam Singhs Kalsa (Hari Nam Singh Khalsa) dalīsies savās zināšanās un pieredzē par to, kā kļūt par tādu līderi, kura personības starojums mirdz tālu, vadot, iedrošinot un iedvesmojot citus. Šī meistarklase ļaus katram dalībniekam piedzīvot Dieva doto diženumu un apsvērt, kādām īpašībām ir jāpiemīt šodienas un nākotnes līderim. Skolotājs piedāvās Kundalinī jogas kriju un meditāciju, kas piemērotas meistarklases tēmai.

Latvijas Kundalinī jogas skolotāju asociācija (KYTA Latvia) piedāvā vienreizēju iespēju apmeklēt Kundalinī jogas skolotāja, Hari Nam Singha, meistarklasi divās daļās š.g. 18. un 19. maijā “I-deja māja” mājīgajā telpās, Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā.

Meistarklase notiks piektdien, 18.05. plkst. 18-21 un sestdien, 19.05. plkst. 10-13.

Hari Nam Singhs Kalsa ir mācījis un konsultējis tūkstošiem cilvēku visā pasaulē par dažādām cilvēku dzīves jomām un garīgo izaugsmi. Viņš ir pazīstams ar savu humoru, dedzību, domas skaidrību, spējām aizraujoši stāstīt un garīgumu saredzēt ikvienā ikdienas dzīves mirklī.

Lai gan Hari Nam Singhs ievērojamu sava laiku daļu velta misijai būt par garīgo skolotāju, viņš ir arī praktizējošs advokāts un finanšu ieguldījumu konsultants.  Viņš atrod arī laiku izbaudīt mūziku, mākslu, ceļošanu un sportu.

“Garīgums nav veids kā no dzīves aizbēgt. Gluži otrādi, tas drīzāk atklāj tās dziļāko jēgu, prieku un diženumu, lai ko mēs kā cilvēciskas būtnes savās dzīvēs arī nepiedzīvotu.”

Iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu: agnese.gulane@gmail.com. Dalības maksa 50€ par abām daļām vai 30€ par vienu. Samaksu var veikt pirms pasākuma uz vietas skaidrā naudā. Sīkāka informācija: 29642021, Agnese.

Līdzi jāņem jogas paklājs un pleds.

Šeit atrodama plašāka informācija par Hari Nam Singh:

www.yogaheaven.com

info@yogaheaven.com

http://facebook.com/harinamsinghkhalsa

http://www.youtube.com/harinam11

Twitter: @harinam11

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29642021
address:
Tukums, Latvia

Our team

Small_ee616688-c611-4e32-a84f-56aaca326385
Agnese Guļāne