Spiritual and Physical Self-Development Center

RADI 2005

 • lectures_in_ayurveda
 • hatha_yoga
 • Лекции Духовных преподавателей
 • ayurveda
 • yoga
 • other
 • ayurvedic_massage
 • vegetarian_cooking_course
 • other
Retrīts „Dzīves harmonija”
01
Jun

Retrīts „Dzīves harmonija”

Sākuma datums:
June 01, 2018
Beigu datums:
June 03, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Svētgrīvas, Jelgava, Latvia

Retrīts paredzēts tiem, kuri vēlas sasniegt prāta mieru, psiholoģisku stabilitāti, pilnīgu intelektuālo skaidrību un apzinātību, kā arī iegūt nevainojamu veselību. Nesaspringts un tīrs prāts ļauj cilvēkam redzēt sevi, apkārtējo pasauli un citus cilvēkus patiesajā gaismā, tādā veidā palīdzot mums dzīvē sasniegt neizmērojamu laimi. Nonākt līdz šādam stāvoklim palīdz meditācija, atslābināšanās prakses un regulāras jogas nodarbības. Taču vesels gars var mājot tikai veselā miesā, un pareizi uzturēt kārtībā savu veselību un dzīvot harmonijā ar pasauli mums palīdzēs ajurvēda- tradicionālā vēdiskā medicīnas sistēma.
Tulkojot uz latviešu valodu, vārds „retrīts” burtiski nozīmē nošķirtība, attālināšanās no sabiedrības. Tāda nošķirtība ir sava veida robežas novilkšana starp mums un apkārtējo pasauli, meditāciju un ikdienas steigu.
Jūs uzzināsiet  to, kā apgūt ķermeņa un prāta atslābināšanas mākslu, kā novērst visas negatīvās domas un emocijas, tādā veidā atveseļojot savu psihi. Tiks izskatīti harmoniskas ikdienas dzīves praktiskie jautājumi: pareizas ēšanas noteikumi saskaņā ar ājurvēdu, dienas režīms, attīrīšanās un atjaunošanās prakses, ājurvēdas pašmasāža. Visa retrīta laikā Jums būs iespēja noklausīties vairākus seminārus un piedalīties dažādās meistarklasēs pēc Jūsu izvēles.
Programmā:

 • Atveseļošanās prakses,
 • Joga – hidra,
 • Sabalansēts un veselīgs uzturs,
 • Ārstniecisko augu un garšvielu maģija,
 • Pašapzināšanās caur mākslu,
 • Vakara pirts,
 • Lekcijas. 
Lekcija „ Harmonija un noslēpumi savstarpējās attiecībās” Neskatoties uz likteņu un laimes izpratnes dažādību, visus mūs apvieno viens: katrs no mums vēlās būt laimīgs. Ir vispārēji Visuma likumi, kurus apgūstot un pielietojot tiek atvērts ceļš uz laimi. Meistarklase „ Savvaļas augi virtuvē” Māte daba ir daudzšķautņaina savā savvaļas augu dažādībā apkārtnē vai pat dārzā. Mēs iepazīsimies ar savvaļas augu ievākšanas, pagatavošanas un uzglabāšanas noteikumiem; iemācīsimies gatavot no tiem nesarežģītus un ļoti garšīgus ēdienus! Un pats galvenais, viss ir tik aizraujoši un vienkārši, ka pieejami  arī bērniem, kurus noteikti rekomendējams iesaistīt visos procesos. Atveseļojošās prakses Jogas asanu un elpošanas tehniku komplekss, lai atslābinātos pēc darba dienas, atbrīvotos no uzkrātās spriedzes un sagatavotos pilnvērtīgam miegam. Modinošs  dinamisks rīta komplekss, kas iekļauj sevī  mūsu sauli ( kuņģa  zarnu trakts) un uzlādē ar enerģiju  visai dienai. Mūsu organizsma pašregulācija. Mēs veiksim vienkāršas kustību, elpošanas un meditatīvās tehnikas dziļai ķermeņa un apziņas atslābināšanai, pieejamas praktiski jebkuram cilvēkam. Joga – hidra – labākā atslābināšanās prakse – atrisina daudzskaitlīgas problēmas. Lekcija „ Augu un koku maģija” Sakrālās zināšanas par augiem un kokiem. Kā garšaugi un augi palīdz mainīt cilvēka  uzvedību, iedarboties  uz ķermeni un dzīves notikumiem. Kādu aizsargfunciju sevī glabā  garšaugi un augi. Intuitīvā gleznošana. Radoša pašapzināšanās un pašpilnveides metode. Atver pieeju  bagātīgai un lielā mērā neapzinātai iekšējai pasaulei , kas apslēpta katrā no mums. Liekot strādāt labajai smadzeņu puslodei, mēs aktivizējam intuīciju un sākam pilnīgi citādāk uztvert apkārtējo pasauli. Retrīts piemērots cilvēkiem ar jebkuru sagatavotības līmeni. Mēs priecāsimies, ja jūs atbrauksiet ar visu ģimeni. Rezultātā Jūs iegūsiet jaunas iemaņas veselības uzturēšanā, atpūtiesieties  ar dabas aromātiem piepildītā neskartā vidē, atradīsiet atbildes uz svarīgiem priekš Jums jautājumiem.   Kad:  1. – 3. jūnijs ( no 18.00 1.jūnijā līdz 17.00 3.jūnijā) Kur: Svētgrīvas, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija, LV-30 17 ( Navigātorā ir norādes) Maksa: 150 euro. Samaksu iespējams veikt uz norēķinu kontu vai skaidrā naudā.   Uzmanību!  Veicot apmaksu līd 20.maijam  maksa par dalību retrītā 120 euro Cenā ietilpst ēdināšanas, dzīvošanas  zāļu aromātu un dalības visās programmās izmaksas. Transfēru nodrošina paši dalībnieki.   Samaksu var veikt un norēķinu  kontu ar norādi „ Retrīts Svētgrīvās”
RADI 2005
reģ.nr. :40008094254
banka:Swedbanka AS
SWIFT: HABALV22
Norēķinu konts: LV90HABA0551032164858
Pasniedzēji: Jeļena Bičkova – lektore par kultūru un tradīcijām, Marina Ustjužnaja – jogas un hidra – jogas pasniedzēja, Gaļina Lazdiņa – brīnišķīga pavāre un augu zinātāja, Ludmila Birjukovskaja – veselīga uztura speciālists, intuitīvās gleznošanas pasniedzēja.   Līdzi nepieciešams ērts, silts apgērbs, siltas cībiņas vai zeķes, viss nepieciešamais pirtij, slotiņa, jūsu mīļājās aromātiskās eļļas, rakstāmais un bloknots pierakstu veikšanai.
Pieteikšanās dalībai retrītā OBLGĀTA  - telefons: 28389798

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37128224475
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica