Garīgās un fiziskās attīstibas centrs

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
PĒTERBURGAS SVĒTVIETAS UN BALTĀS NAKTIS
22
Jūn

PĒTERBURGAS SVĒTVIETAS UN BALTĀS NAKTIS

Sākuma datums:
22. jūnijā, 2018
Beigu datums:
25. jūnijā, 2018
Sākuma laiks:
05:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
, Петербург, Russian Federation

2018. gada 22.-25.jūnijs
Brauciena laikā Jums pārsteidzošā veidā atklāsies Pēterburgas daudzveidība. No vienas puses tā ir slēptā un garīgā pilsētas dzīve: stāsti, leģendas par dievnamiem, kā arī ievērojamāko svētvietu un pareizticīgo vietu, kas saistītas ar svēto Pēterburgas pilsētas aizbildņu vārdiem, apmeklējumi. Jūs apmeklēsiet Trīsvienības katedrāli Svētā Aļeksandra Ņevska Lavrā, kur glabājas Aleksandra Ņevska pīšļi, Svētlaimīgās Pēterburgas Ksenijas kapelu un Sv. Kronštates Jāņa klosteri, kur atrodas Svētā taisnā Kronštates Jāņa kapliča, izbaudīsiet Spas-na-Krovi Dievnama, Kazaņas Katedrāles un citu pilsētas dievnamu ansambļu skaistumu, iekšējo iekārtojumu un unikālo atmosfēru.
No otras puses Jūs iepazīsiet Pēterburgu kā īstu mākslas un kultūras muzeju zem atklātām debesīm. Un, protams, pilnīgu iespaidu par pilsētu Jūs iegūsiet, ieraugot Pēterburgu naktī un visunikālāko pasākumu Balto nakšu laikā – Ņevas tiltu pacelšanu.

Programma:1. diena: 
Izbraukšana 5.00

Ierašanās Viricā, Kapelas apmeklējums, kur glabājas Serafima Viricka pīšļi.
Ierašanās Sanktpēterburgā. Vakariņu galds. Izvietošanās svētceļnieku viesnīcā.

2. diena:Rīta maltīte (tiem, kas neiet pie Dievgalda) 
Sv. Kronštates Jāņa klostera apmeklējums. Rīta liturģija, grēksūdze un svētais vakarēdiens. Aizlūgums pie Svētā taisnā Kronštates Jāņa pīšļiem. Sv. Kronštates Jānis ir palicis Pēterburgas iedzīvotāju atmiņā kā svētais, kas darīja brīnumus vēl savas dzīves laikā. Tika uzskatīts, ka pietiek uzrakstīt viņam vēstuli ar lūgumu par lūgšanu, lai notiktu brīnums. 
Svētlaimīgās Pēterburgas Ksenijas kapelas apmeklējums Smoļenskas kapos. Svētlaimīgā Ksenija dzīvoja Pēterburgā XVIII gs. beigās, viņa bija galma dziedātāja sieva, bet pēc vīra nāves Ksenija izdalīja visu savu īpašumu un kļuva plānprātīga. Ekskursijas laikā Jums izstāstīs par Svētlaimīgās Ksenijas darītajiem brīnumiem. Ksenijai skaita lūgšanas par labklājību ģimenē, par laimīgu laulību, bērniem. Svētlaimīgās Ksenijas pīšļu pielūgšana, akātista dziedāšana. 
Kazaņas Katedrāles apmeklējums, kur atrodas mistiskā pilsētas „sirds” – Kazaņas Dievmātes svētbilde brīnumdarītāja.

3. diena:
Rīta maltīte.
Trīsvienības katedrāles apmeklējums Aleksandra Ņevska Lavrā, kur glabājas Svētā kņaza Aleksandra Ņevska pīšļi. Kņazs Aleksandrs Jaroslavičs ieguva Ņevska vārdu pēc zviedru karaspēku sagraušanas pie Ņevas upes 1240.gadā.Vakara dievkalpojums. Rīta liturģija. 
Dievnama Spas-na-Krovi apmeklējums. Dievnams uzcelts vietā, kur notika uzbrukums Aleksandram II. Tas ir unikāls ar savu sarežģīto, gleznainaino siluetu, kas raksturīgs viduslaiku arhitektūras pasaku „torņmājas” tradīcijai, kā arī ar tā daudzkrāsainajām mozaīkām un dekoriem. Pēc iespējas Svētās Trīsvienības baznīcas (Sāpju Mājas) apmeklējums, kur atrodas slavenā Dievmātes svētbilde „Visu sērojošo Prieks”, Īzaka katedrāles apmeklējums.

Pilsētas apskates ekskursija. Krievijas muzeja apmeklējums.
Brīvs laiks līdz vakaram.

4. diena: 
24-00. Neaizmirstamās Baltās naktis. Brauciens ar kuģīti pa Ņevu, lai no kuģīša apskatītu pilsētas ievērojamākās vietas. Braucot pa „Ziemeļu Venēcijas” kanāliem, Jūs vērosiet visunikālāko pasākumu Balto nakšu laikā – Ņevas tiltu pacelšanu. Tas ir iespaidīgs un elpu aizraujošs skats. 
Naktī izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā.

Lūgums ievērot pareizticīgo etiķeti : sievietēm – garas piedurknes, gari svārki, lakats;vīriešiem – garas piedurknes, bikses. Līdzi jāņem savs gultas veļas komplekts.

PULCĒŠANĀS VIETA: Akadēmijas laukums 1, Rīga,Zinātņu akadēmija 

IZBRAUKŠANAS LAIKS: 22.jūnijs, plkst. 4:30 - 5:00

BRAUCIENA CENA: Vienam cilvēkam – 165 Eur, ģimenēm no diviem vai vairāk cilvēkiem , berniem līdz 14 g. – 150 Eur par cilvēku.

Iepriekšējs pieraksts ir obligāts. Pierakstīšanās pa tel. 26051632

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37128224475
adrese:
Riga, Latvia