Organizators

Gara Vasara Team

  • festival gara vasara
  • other
Biodanza nodarbība “Ceļojums uz esības centru”
14
Jūl

Biodanza nodarbība “Ceļojums uz esības centru”

Sākuma datums:
14. jūlijā, 2018
Beigu datums:
14. jūlijā, 2018
Sākuma laiks:
13:00
Beigu laiks:
15:00
Vieta:
"Maģiskais Dārzs", Lucavsala, Rīga, Latvia

JOGAS UN MEDITĀCIJAS NOMETNES IETVAROS!

14.jūnijā pl.13:00, Maģiskājā Dārzā, Lucavsalā

Nodarbības laikā mēs pieredzēsim ceļojumu uz mūsu esības centru, priecīgu un dziļu dažādu dzīves eksistences aspektu atrašanu. Nodarbība atdzīvinās visus mūsu būtības aspektus. Mēs atmodināsim iekšējo prieku un atcerēsimeis, kā izjust veselumu un būt patiesi laimīgam. Īpaši atlasīta mūzika mūs aizvedīs uz pirmatnējo deju, atverot mūsu sirdis un savienojot mūs ar dieviško un kosmosa stāvokli. Tas viss mūzikas un deju kontekstā, kad mēs bijām viens vesels -  kopā mīlestības un cieņas telpā.

Šis ceļojums būs vienkārš un viegls jebkuram. Nav nepieciešama iepriekšeja pieredze dejā. Esiet atvērti jaunai pieredzei un ļaujieties dzīves dejai.

Biodanza ir personības attīstības metode, kura palīdz atraisīt iekšējos potenciālus un iespējas. Tās pamatā ir mūzika, emocijas un autentiskas kustības. Dabiski ir dzīvot ar prieku, aizrautību un entuziasmu. Biodanza palīdz atjaunot dabisko spēju izvēlēties mums vajadzīgo un veselīgo, atjauno un integrē cilvēka bioloģisko organismu un sākotnējo funkciju darbību.

Nodarbību  vadīs: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja). Vairāk kā piecus gadus dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

Biodanza atmodina mūsu primāro spēju savienoties ar dzīvi - savienoties pašiem ar sevi, ar mūsu cilvēcīgo daļu un dabas spēku.

***

Kā atrast Maģisko Dārzu? Koordinātes Google maps: 56.9217 / 24.1227

Lūdzu, atstājiet mašīnu pie K-Senukai lielveikala. Tālāk - meklējiet centrālo ieeju Lucavsalas dārzos pretīm "Neste" DUS un sekojiet norādēm.

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+371 29541164
adrese:
Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_ose_arambol_3
Oskars Oshcha
Small_juris_and_bhavani-103-1
Bhavani Prem
Small_image
Juris Grave
Small_1505520_616741061736257_1953236012_n
Liene Lāce