Spiritual and Physical Self-Development Center

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
Seminārs – iniciācija Kundalini Reiki
27
Jul

Seminārs – iniciācija Kundalini Reiki

Sākuma datums:
July 27, 2018
Beigu datums:
July 28, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
19:00
Vieta:
Rupniecības iela 9, dz. 3, Riga, Latvia

27., 28.jūlijā pirmo reizi Rīgā notiks seminārs + iniciācija 1,2 un 3 Kundalini Reiki pakāpē. Atbrīvošanās no negatīvajām dzimtas programmām!
Kundalini Reiki prakse – tas ir efektīvs ceļš cilvēka pašrealizācijai. Kudalini-enerģija, kura atmodina un atdzīvina ķermeni un apziņu, atbrīvo no negatīvajām karmiskajām dzimtas programmām. Tieši tā virza mūs uz priekšu pašizziņas ceļā. Kundalini atmodināšana maina apkārtējās pasaules uztveri. Redze, dzirde, smarža, garša, taustes sajūtas, intuīcija un empātija – visas mūsu maņas iegūst pavisam citus apveidus. Jūs sajūtat sevi pa-īstam Dzīvu un iepazīstat savu Iekšējo spēku. Kļūstiet krāsaināks, pievilcīgāks un seksuālāks.
 
Atmostas jūsu radošie talanti. Dzīve sniedz patiesu prieku! Papildus Jūs jūtiet, ka šis iekšējais spēks tiks atbrīvots. Kundalini Reiki aktivizē intuīciju, prāta skaidrību, gaišredzību, spēju kontrolēt emocijas.

1 Kundalini Reiki pakāpe. Fiziskā un enerģētiskā stāvokļa atjaunošana.

2 Kundalini Reiki pakāpe.
Sadedzina visas negatīvās dzimtas programmas, kuras ierakstītas ģenētiskā līmenī, atver cilvēkā sievišķās un vīrišķās enerģijas, Zemes un Kosmosa enerģijas, palīdz pārvaldīt seksuālo enerģiju, harmonizēt attiecības ar partneri, vadīt skaidras naudas plūsmas.

3 Kundalini Reiki pakāpe.
Atvērties un uzticēties Dievam, apkārtējai pasaulei un pašam sev. Kundalini enerģija līdzsvaro visus iekšējos procesus, sadedzina karmiskās programmas, paaugstina apzinātības līmeni. Palīdz pārvadīt emocijas, būt līdzsvarā ar sevi un apkārtējo pasauli.
 
VADĪS: Оlga Petrova (Harkova)
3 B pakāpes Kundalini Reiki Meistars, mācību procesa vadītāja Indijas Reiki skolā,praktizējoša dziedniece, darba pieredze vairāk nekā 11 gadus. Speciālists ģimenes attiecību jomā, dzimtas jautājumos, pārpilnības daudzpusībā.

NORISES VIETA: Rūpniecības iela 9, dz , Rīga, Latvija, domofons №3

NORISES LAIKS: 27.jūlijā no plkst. 18.00-22.00, 28.jūlijā no plkst. 10.00-18.00

СENA viena iniciācijai- 60 eiro
Iepriekšējs pieraksts ir obligāts
PIERAKSTS pa tel. 28440667

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+37128224475
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica