Organizer

Gara Vasara Team

  • festival gara vasara
  • other
BIODEJA. Četri dabas elementi mūsu dzīvē - 4 nodarbību cikls
15
Aug

BIODEJA. Četri dabas elementi mūsu dzīvē - 4 nodarbību cikls

Sākuma datums:
August 15, 2018
Beigu datums:
August 15, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
"Maģiskais Dārzs", Lucavsala, Rīga, Latvia

Biodejas (Biodanza) 4 nodarbību cikls 8., 15., 22. un 29.augustā
“ČETRI DABAS ELEMENTI MŪSU DZĪVĒ”

Seno austrumu zināšanas vēsta, ka viss pasaulē esošais sastāv no četriem pamatelementiem: ZEMES, UGUNS, ŪDENS un GAISA un tie atrodami visās dzīvības formās un izpausmēs. Arī katrā cilvēkā atrodama šo elementu individuālā kombinācija.

GAISA elements ir iztēles un fantāzijas pamats. Tas pārstāv prāta spējas, intelektu, komunikāciju, brīvību, kustību, aizrautību un atvērtību, un zinātkāri.

ZEMES elements nepieciešams stabila pamata, līdzsvara sajūtai un nodrošina pārliecību par sevi un uzticēšanos dzīvei.

ŪDENS elements palīdz būt brīvam, plūstošam, harmoniskam, dod spēju atrisināt jebkuru dzīves situāciju. Ūdens viedums – būt iekšēji klusam, lai dzirdētu arī prātu un garu.

UGUNS elements iededz drosmi, vitalitāti un radošumu, mudinot īstenot savus mērķus. Līdzsvarots uguns elements sniedz prieka, kaisles, mīlestības un svētlaimes izjūtas.

Četru biodejas nodarbību laikā pieredzēsim četru dabas elementu – zemes, ūdens, uguns un gaisa savienojumu ar Visumu, un ieraudzīsim šo elementu esamību un izpausmi sevī pašā.

Biodanza ir personības attīstības metode, kura palīdz atraisīt iekšējos potenciālus un iespējas. Tās pamatā ir mūzika, emocijas un autentiskas kustības. Dabiski ir dzīvot ar prieku, aizrautību un entuziasmu. Biodanza palīdz atjaunot dabisko spēju izvēlēties mums vajadzīgo un veselīgo, atjauno un integrē cilvēka bioloģisko organismu un sākotnējo funkciju darbību.

Biodanza atmodina mūsu primāro spēju savienoties ar dzīvi - savienoties pašiem ar sevi, ar mūsu cilvēcīgo daļu un dabas spēku.

Nodarbības vadīs: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja). Vairāk kā piecus gadus dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

Norises vieta: "Maģiskais Dārzs", Lucavsala, Rīga, Latvia

Nodarbību datumi:

15.augusts pl.19.00 (ŪDENS)
22.augusts pl.19.00 (UGUNS)
29.augusts pl. 19.00 (ZEME)

Dalības maksa: 1 nodarbība 15 EUR vai 4 nodarbības 40 EUR

Pieteikšanās obligāta: biodejas@gmail.com; 29168546 Anete; 26408889 Diāna

* Nodarbība notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29541164
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_ose_arambol_3
Oskars Oshcha
Small_screen_20shot_202019-02-11_20at_2013.21.12
Bhavani Prem
Small_830743e7-da2a-40d9-bda5-552fe566c135
Juris Grave

Last followers (10706)

Madara Griba Baiba Kalnciema Iveta Kokoreviča Veronika Kaļiņina Ravi Kumar Jana Zviedre Melitas Januša-Rauba gloria leday Agnese  Vējavilka Kalniņā Daina Armuška Albertine Krista Sandra Keiša Evija Čivkule Laimonis Zuļģis Antar School Jānis Garančs Angelina Folk Diana Silina-Duljaninova Ingrīda Troiņikova Kaspars Kalējs Emils Mikulis Egija Martinsone Aigars Vasiljevs Kostas Margiavičius Lasma Benediktsson Рита Коробова nibal madhat Tina Tokat Zane Mitenberga Mari Logina Toms Gineitis Gunita Kagaine Ramona Poga Andris Sirsniņš Arnis Laimīte Liva Pildava

All followers