Organizer

Gara Vasara Team

  • festival gara vasara
  • other
BIODEJA. Četri dabas elementi mūsu dzīvē - 4 nodarbību cikls
29
Aug

BIODEJA. Četri dabas elementi mūsu dzīvē - 4 nodarbību cikls

Sākuma datums:
August 29, 2018
Beigu datums:
August 29, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
"Maģiskais Dārzs", Lucavsala, Rīga, Latvia

Biodejas (Biodanza) 4 nodarbību cikls 8., 15., 22. un 29.augustā
“ČETRI DABAS ELEMENTI MŪSU DZĪVĒ”

Seno austrumu zināšanas vēsta, ka viss pasaulē esošais sastāv no četriem pamatelementiem: ZEMES, UGUNS, ŪDENS un GAISA un tie atrodami visās dzīvības formās un izpausmēs. Arī katrā cilvēkā atrodama šo elementu individuālā kombinācija.

GAISA elements ir iztēles un fantāzijas pamats. Tas pārstāv prāta spējas, intelektu, komunikāciju, brīvību, kustību, aizrautību un atvērtību, un zinātkāri.

ZEMES elements nepieciešams stabila pamata, līdzsvara sajūtai un nodrošina pārliecību par sevi un uzticēšanos dzīvei.

ŪDENS elements palīdz būt brīvam, plūstošam, harmoniskam, dod spēju atrisināt jebkuru dzīves situāciju. Ūdens viedums – būt iekšēji klusam, lai dzirdētu arī prātu un garu.

UGUNS elements iededz drosmi, vitalitāti un radošumu, mudinot īstenot savus mērķus. Līdzsvarots uguns elements sniedz prieka, kaisles, mīlestības un svētlaimes izjūtas.

Četru biodejas nodarbību laikā pieredzēsim četru dabas elementu – zemes, ūdens, uguns un gaisa savienojumu ar Visumu, un ieraudzīsim šo elementu esamību un izpausmi sevī pašā.

Biodanza ir personības attīstības metode, kura palīdz atraisīt iekšējos potenciālus un iespējas. Tās pamatā ir mūzika, emocijas un autentiskas kustības. Dabiski ir dzīvot ar prieku, aizrautību un entuziasmu. Biodanza palīdz atjaunot dabisko spēju izvēlēties mums vajadzīgo un veselīgo, atjauno un integrē cilvēka bioloģisko organismu un sākotnējo funkciju darbību.

Biodanza atmodina mūsu primāro spēju savienoties ar dzīvi - savienoties pašiem ar sevi, ar mūsu cilvēcīgo daļu un dabas spēku.

Nodarbības vadīs: Anete Raikova (praktiskais psihologs (Mg.psych), Biodanza skolotāja) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja). Vairāk kā piecus gadus dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

Norises vieta: "Maģiskais Dārzs", Lucavsala, Rīga, Latvia

Nodarbības datums:
29.augusts pl. 19.00 (ZEME)

Dalības maksa: 1 nodarbība 15 EUR vai 4 nodarbības 40 EUR

Pieteikšanās obligāta: biodejas@gmail.com; 29168546 Anete; 26408889 Diāna

* Nodarbība notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 29541164
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_ose_arambol_3
Oskars Oshcha
Small_screen_20shot_202019-02-11_20at_2013.21.12
Bhavani Prem
Small_image
Juris Grave
Small_img-20150804-wa0000
Liva Pildava

Upcoming events

Last followers (9485)

Gunita Kagaine Ramona Poga Andris Sirsniņš Arnis Laimīte Liva Pildava Natālija Demčenko Daina Vidēja Baiba Griezēna Роман Мирошников Zemes Elpa Santa Šmiukše Irita Mežinska Ольга Угарова Alda Violetas Dāvis Puķe Анна Бондарева kristen Griest Natalja Zvigelska Antra Silina Laima Kazeka Abu Sufian Shakil Valters Medenis Ligita Odumiņa Liena Tīdena Школа  Гивина Anna Afanasjeva Agnese Upeniece Biedriba Jogas un klusuma prakse Ieva Rubeze Pāvils Mozulis Туры на Бали InsightBali Agnese Guļāne Pēteris Pabērzs Juta Angelus Dace Kristiāna Ūdre Lita Brambate

All followers