Healing Center

Tango Tantra Therapy

 • dance_movement_therapy
 • spiritual_therapies
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • tantra
 • healing
 • gestalt_therapy
 • transpersonal_psy
 • attiecības
 • tango
 • healing
 • psychology
 • other
Tango terapija dvēselei, prātam un ķermenim
29
Aug

Tango terapija dvēselei, prātam un ķermenim

Sākuma datums:
August 29, 2018
Beigu datums:
October 24, 2018
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:30
Vieta:
Mākslu terapijas centrs MĀ TELPA, Miera iela 15, k.3, Rīga, Latvia

Tango terapija dvēselei, prātam un ķermenim: jauns kurss no 29.08.-24.10.! Esi aicināta/-s, ja vēlies dejot tango, uzlabot pašsajūtu, apzinātību, vairot dzīvesprieku, enerģiju, pārliecību par sevi, iegūt lielāku iekšējo mieru! Kursu vada tango terapeits, sociālais pedagogs, mūziķis, tango pasniedzējs ar 15 gadu pieredzi, TangoStudio vadītājs Aigars Stirna. Kursa 9 nodarbības notiks trešdienās plkst.19:00-21:30 Mākslas terapiju centrā MĀ TELPA, Rīgā, Miera ielā 15.

Sagaidāmie ieguvumi: uzlabota fiziskā un emocionālā pašssajūta, paštēls, vairota pārliecība par sevi, apzinātība, iegūts labāks redzējums par sevi kā vienotu veselumu, dvēseles, prāta, emociju, ķermeņa un enerģijas mijiedarbību un ietekme uz veselību, apzināti traucējošie prāta, emociju un ķermeņa aizsargmehānismi (bloki), iegūta lielāka kustību brīvība, labākas saskarsmes spējas, aktivizēti iekšējie resursi, iemācīti paņēmieni kā atslābināties ikdienā, kā trenēt apzinātību, kā mazināt stresu.

Metodes: Argentīnas tango, kontaktimprovizācija, autentiskā deja, kustību terapija, apzinātības prakses, atslābināšanās un elpošanas vingrinājumi, pašizziņa, sarunas.

Iepriekšējo kursu dalībnieku atsauksmes: „Kursā laikā ir notikušas lielas pārmaiņas manī”; „Pateicoties kursam, paātrinājās mani iekšējie procesi. Sajutu izmaiņas arī partnerattiecībās, tās kļuva vairāk uz sadarbību vērstas. Mēs ar vīru kļuvām iekšēji brīvāki.”; „Man tas bija dialogs pašai ar sevi, savu ķermeni. Tu mani ļoti palīdzēji.”; „Pēc kursa es jūtos stipri savādāk. Jūtos gandarīta, apmierināta ar sevi.”; „Man šajā laikā ir mainījies skatījums uz daudzām lietām. Es vairāk smaidu.”; „Kurss deva impulsu izdarīt vajadzīgās izmaiņas dzīvē. Esmu pārvērtējusi un izmainījusi to, kā es emocionāli reaģēju uz cilvēkiem un notikumiem.”; „Es ieguvu viegluma sajūtu, par to man ir gandarījums.”; „Ļoti interesanti. Viss mani iedvesmoja.”; „Man ķermeniski vienmēr ir bijis grūti ļauties, tāpēc tas, ko darīju kursā, man ir liels panākums”; „Tas bija liels kāpiens ārpus komforta zonas. Paldies Tev par taktu, prasmi radīt drošu un atbalstošu vidi, kurā var atraisīties un atlaist savas bailes, šaubas un mezglus!”;  „Man šīs nodarbības ir bijušas kā laba mācība, kā papildinājums daudzos aspektos.”; „Mani mazie mērķīši, ar kuriem nācu uz katru nodarbību, ir piepildījušies. Sapratu, ka svarīgi ir veltīt laiku sev pašai, svarīgs ir iekšējais darbs ar sevi.”; „Es nekad agrāk nebiju tādas sajūtas kā nodarbībās piedzīvojusi. Mani pašu tas ļoti pārsteidza, ka es divu stundu garumā varu justies tā viegli, neko negaidīt, ļauties, sevi nekritizēt. Šīs sajūtas es tagad pārnesu uz ikdienu, cenšos to darīt jau apzināti. Es izbaudu iekšējo procesu, kas man iesākās kursa laikā un turpinās.”; „Esmu sapratusi, ka, lai labi saprastos, ir skaidri jāsaka, ko vēlies. Un to, ka caur ķermeni var daudz ko ieraudzīt labāk nekā caur vārdiem.”; „Bija ļoti laba atslābināšanās. Man patika „relaksētais” tango.”; „Kurss iekustināja veselu procesu. Es atklāju daudz ko, kam nebiju pievērsis uzmanību, piemēram, to, ka var nevērtēt, vienkārši izbaudīt. Es daudz atvērtāk uztveru apkārt notiekošo.”; „Šī kursa ietvaros esmu labāk iemācījusies runāt par savām sajūtām, ieguvusi lielāku mieru.”; „Es nācu uz šo kursu, lai labi pavadītu laiku. Un es to ieguvu, un vēl vairāk. Paldies par pārsteigumiem!”; „Pirms kursa es nevarēju iedomāties, ka es varētu viena pati aiziet uz ballīti un dejot, bet tagad to varu iedomāties. Tas man ir panākums.”; „Katra reize bija tāda īpaša. Katrā reizē es kaut ko svarīgu ieguvu.”; „Nodarbības deva iespēju labāk sajust Dzīvi, sajust to katrā kustībā, solī, elpā, klusumā.. Sajust, kā Dzīves deja rodas pati no sevis...”

Maksa, piesakoties līdz 09.08., 150 eiro (pārim 270 eiro), pēc tam no 10.08. – 170 eiro (pārim 290 eiro). Reģistrēts dalībnieks tiek pēc tam, kad ir pieteicies, saņēmis apstiprinājumu un, pēc rēķina saņemšanas, iemaksājis reģistrācijas iemaksu (20 eiro). Atlikušo summu varēs samaksāt uz vietas. Pieteikšanās obligāta (vietu skaits ierobežots), rakstot uz aigars@tangostudio.lv. Papildus informācija pa tel.26344457.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371-26344457
address:
Mākslu terapijas centrs MĀ TELPA, Miera iela 15, k.3, Rīga, Riga, Latvia

Our team

Small_aigars_20stirna_20tangostudio
Aigars Stirna