Organizer

Zemes Elpa

  • healing
  • breathwork
  • pirts rituāli
  • healing
  • other
Zemes Elpa
05
Oct

Zemes Elpa

Sākuma datums:
October 05, 2018
Beigu datums:
October 07, 2018
Sākuma laiks:
16:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Ezernieki, Augšlīgatne, Latvia

Zemes elpa atšķiras no citiem retrītiem - Tas ir piedzīvojums kas aizvedīs tevi meža pasakā, tālu prom no ikdienas rūpēm, ļaujot koncentrēties tikai uz sevi. Šajās dienās, caur visām maņām nokļūsi savienojumā ar iekšējo Es un māti Zemi.

Retrīts ir par apstāšanos, ieklausīšanos sevī un attīrīšanos, lai pēctam varētu dzīvot ar pilnu jaudu un iedvesmu. Būs iespēja mainīt savus ieradumus, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti un produktivitāti. Retrītā uzaicināti labākie dažādu jomu terapeiti un lietpratēji, kuru pavadībā dosimies ceļojumā caur jogu, deju, balsi, mežu, gongiem un pirti.
Zemes elpa - ciklisks process. Apzināsimies, ka no zemes nākam, visu dzīvi uz tās dzīvojam un zemē arī ejam atpakaļ. Kā savienoties ar zemes enerģiju? Tas būs jautājums, kas caur šo retrītu taps skaidrāks.

Retrīta laikā mielosimies pie meža galda. Mūsu retrītu pagodinās svaigēšanas burve Šeila, kas īpaši mums būs sagatavojusi svaigus, vegānus mielastus ar sezonālās dabas bagātībām. Lai retrīta prakses darbotos efektīgi un lai attīrītu organismu šāds viegls ēšanas veids paredzēts visas trīs dienas.

Sveču gaismās, lapu smaržās un zemes enerģijā aizdzīsim rudens nogurumu un tumšās domas, lai sajustu īsto sevi un savu kodolu.

Tiekamies 5.oktobrī, Ezerniekos!
Reģistrējies jau tagad: www.zemeselpa.lv/registracija/
Vietu skaits ierobežots!

Vairāk informācijas: www.zemeselpa.lv
Sazinies ar organizatori: +37129805506
Raksti: zemeselpa@gmail.com

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29805506
address:
Artilērijas iela 15, Rīga, Latvia

Our team

Small_3
Zemes Elpa