Meditation Center

Osho Meditative Therapies

 • spiritual_therapies
 • osho_meditations
 • massage
 • spiritual_therapies
 • meditations
 • massage
 • gurjieffs_dances_movements
 • family_constellations
 • sufi_meditations
 • tantric_meditations
 • dance_movements
 • psychology
 • meditations
 • sufism
 • tantra
Šamaniskais Ceļojums ar Tuvas šamani
13
Oct

Šamaniskais Ceļojums ar Tuvas šamani

Sākuma datums:
October 13, 2018
Beigu datums:
October 14, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Purgaiļi, Grundzāle, Latvia

Lielais Šamaniskais Dziedināšanas aplis ar Tuvas šamani Mongušu Lāzo.
"Dabas norisēm cilvēks nav vajadzīgs, savukārt cilvēks bez dabas nevar iztikt."
Rīgā viesosies Tuvas šamanis un dziednieks Lāzo Mongušs! Aicināti visi, kas interesējas par šamanismu, jau ir pieredzējuši šamaniskos ceļojumus Garu valstībā, kā arī visus tos, kas vienkārši vēlas iepazīt šo seno cilvēces garīguma un dziedniecības praksi.
Apļa programma:
- Attīrīšanās un enerģijas atjaunošanas apļa ceremonija;
- Šamaniskais ceļojums Garu valstībā palīdzības vai padoma saņemšanai;
- Dziedināšana aplī;
- Sarunas pie ugunskura, dalīšanās.
Mongušs Lāzo dzimis Tīģera gadā (Mēness kalendāra Jaungada dienā) – zirgu gana ģimenē. Kopš jaunības mīlējis klejot kalnos un mežos. 
Topošo šamaņu liktenis parasti ir skaudrs un skumjš – tāds piemeklēja arī Lāzo. Drīz pēc dēla piedzimšanas nomira viņa māte. Lāzo adoptēja tēva vecākā māsa – šamaniete Monguša Dajebvina Bajan-ojovlovna. Ģimene nekavējoties pārcēlās uz Erbeku Piju Hemskas apgabalā, kur Lāzo aizvadīja bērnību un jaunību.
Audžumāte aizvien apgalvoja, ka dēls esot neparasts cilvēks un dienās kļūšot par diženu šamani. Viņas vārdi piepildījās. 
Ārstniecības rituāliem Mongušs Lāzo izmanto šamaņu rīkus – bungas, tīģera ilkni, mežakuiļa ilkni, brieža ragu, lāča ķepu. Tie cilvēkam palīdz attīrīties no apslāpētajām emocijām un atjaunot veselību. Piemēram, lāča ķepa ir neaizstājama, palīdzot jaunajām mātēm, kam trūkst piena vai sācies mastīts. 
Tāpat dziedniecībā noder arī šamaņa bungas, kuras šamanis darinājis pats savām rokām. Tas ir varens instruments, ko Lāzo sāka lietot vienīgi tad, kad bija apritējuši pilni četri loki kopš dzimšanas – katrs loks ilgst 12 gadus. Bungas samierina Zemes, Gaisa un Ūdens garus. 
Savukārt sirdzēju dziedināšanai jākur ugunskurs, kam tiek ziedota pārtika un upuris. Tad ugunskurs slimajam cilvēkam atdos savu spēku.
Šamaņa spējas var iemantot tikai pēctecībā. Ja kādam piemīt spējas, ko dāvājuši viņa senči un daba, tās agrāk vai vēlāk izpaudīsies. Tās pašas atradīs ceļu. Šamanis var tās vienīgi nedaudz pavirzīt, palīdzot nostāties uz jaunā ceļa. 
Jaunībā Lāzo smagi saslima un ilgu laiku aizvadīja slimnīcā. Viņa māte palīgos piesauca iskusu šamani (pati dziedināšanu nedrīkstēja veikt – šamaņiem nav tiesību dziedināt sevi un savus piederīgos), kurš palīdzēja jauneklim izveseļoties un pieteica, lai vairs neslēpjot savas spējas, citādi gaidāma nelaime...
Savas darbības gados Lāzo dziedinājis un labojis lūzumus un sasitumus, palēnām iemantojot Tuvas šamaņu kopienas “Dungurs” (šamaņu bungu nosaukums) biedra statusu. 
Kopš 1993. gada līdz pat mūsdienām viņš ir praktizējošs šamanis – dziednieks. Lāzo viesojies vairākās Eiropas valstīs, kur viņa pacienti augstu vērtē šamaņa spējas, ar cieņu nosūtot pateicības vēstules un atsauksmes.
Pievienojieties un iemantojiet spēku ar savu Garu palīdzību, atjaunojiet harmoniju un līdzsvaru, lai priekpilni un pilnvērtīgi mērotu savu Ceļu!
Maksa: 95 EUR
Cenā iekļauta arī naktsmītne viesu namā un trīs ēdienreizes.
Norises vieta: Purgaiļi, Grundzāles pagasts. purgaili.lv
Reģistrācija: info@butiba.lv , 27759979

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 27759979
address:
Cēsu ielā 8, 5 stāvs, Riga, Latvia

Our team

Small_img_7967
Asti