Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Gongu sfēru mūzikas iepazīšanas sesijas
20
Oct

Gongu sfēru mūzikas iepazīšanas sesijas

Sākuma datums:
October 20, 2018
Beigu datums:
October 21, 2018
Sākuma laiks:
12:00
Beigu laiks:
07:00
Vieta:
Āraišu iela 34, Riga, Latvia

“Tu redzēsi neredzamo, Tu dzirdēsi nedzirdamo, un Tu jutīsi nejūtamo.”/Jogi Badžans/

9 Latvijas gongu meistari ir apvienojušies īpašā projektā, lai iepazīstinātu ar gongiem un citiem mistiskajiem mūzikas instrumentiem tieši Tevi. Īpašās iepazīšanas sesijās Tev ir iespēja izbaudīt pašam, kas ir gongu pelde, uzdot pēc sesijas jautājumus, pamēģināt paspēlēt un iepazīties ar pašiem meistariem tuvāk. Tāpēc esam noīrējuši ļoti labas telpas Sound Division studijā un diennakts laikā Tev ir iespēja apmeklēt vienu no, bet varbūt arī visas 4 sesijas, jo tām ir īpaša iepazīšanās cena - dienas sesijām 5 eiro un nakts gongu pudžai -30 eiro. 

Gongu peldes

12.00-14.00

14.30-16.30

17.00-19.00

Gongu pudža 22.00-7.00

Gongs ir instruments, kas daudzās civilizācijās ticis uzskatīts par maģisku simbolu, no kura plūst Visuma pirmskaņa. Iesākumā dzirdama vien maiga, kosmiska Gonga skaņa. Tu uzmanīgi ieklausies, un sāc aptvert, ka skaņa sastāv no daudzskaitlīgiem toņiem un skaņām.. Skanējums kļūst spēcīgāks un spēcīgāks, tas attīra it visu ap Tevi un Tevī. Tu pamazām zaudē vienotības sajūtu ar savu fizisko ķermeni.. Tu vairs neuztver sevi eksistējošu vien trīs dimensijās. Gongu skaņu pelde ir gan brīnišķīga meditācija, gan individuāla skaņas terapijas sesija, kas ļauj ikkatram sasniegt personīgos mērķus. Iegremdēšanās gongu skaņās ir dziļa meditācija, kas ir pieejama katram cilvēkam. Jums ir tikai jāpaguļas un jāļaujas būt Skaņā bez kādiem iepriekšējiem nodomiem un aizspriedumiem, bez vērtēšanas, jābūt gataviem pieredzēt. Tas ir ceļojums visuma dziļumos un savā iekšienē, savā dziļumā. Ceļojums, kura laikā viss ir iespējams, bet laiks zaudē savu nozīmi…

Tevi mīļi gaidīs pieredzējuši gongu meistari Ida Iveta Platace, Inga un Andris Graumaņi, Karīna un Aivars Andreikas, Svetlana-Baširan Musajeva, Santa Ibragimova, Izabella Reuta un Inese Mihasjonoka. Nāc ar draugiem un ģimeni!


Pieteikšanās pa epastu: info@tradehub.info vai 22127226
Biļetes Biļešu servisa kasēs. 

Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums būs nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss, spilventiņš.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina