Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Sertificēts Cilvēka dizaina kurss "Izdzīvo savu dizainu"
26
Oct

Sertificēts Cilvēka dizaina kurss "Izdzīvo savu dizainu"

Sākuma datums:
October 26, 2018
Beigu datums:
October 28, 2018
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Bruņinieku 36, Riga, Latvia

26.-28. oktobrī aicinām uz kursu “Izdzīvojot savu Dizainu” profesionāla Sistēmas Cilvēka Dizains Gida vadībā 

Cilvēka Dizains aicina piedalīties brīnumainā eksperimentā, kas potenciāli transformēs Jūsu dzīvi. Eksperiments palīdz iepazīt savu patieso dabu un dzīvot saskaņā ar to. Cilvēka Dizaina Eksperimentā atklājas jaunas emocionālās, fiziskās un mentālas un pat ģenētiskas spējas, kas pamazām maina attiecības, karjeru un citus dzīves aspektus. 

Kursu vadīs sertificēts Cilvēka Dizaina Gids Jūlija Krakova (http://www.ihdschool.com/Professionals). 

Norises laiki:

26.10 (piektdiena) -18:30-21:30

27.10 (sestdiena) -14:00-21:00

28.10 (svētdiena) -11:00-18:00

Norises vieta: Zikurāts, Rīga

Pēc kursa pabeigšanas Jūs saņemsiet sertifikātu, individuālo karti drukātā veidā, kursa audioierakstu un kursa prezentāciju elektroniskā veidā. Sertifikāts dos Jums iespēju piedalīties nākamajā Sistēmas Cilvēka Dizaina apmācības pakāpē.SVARĪGI: Jūsu individuālās kartes aprēķinam pirms kursa uzsākšanas jāiesniedz sekojoša informācija: Jūsu dzimšanas datums, laiks un vieta.Reģistrācija kursam : info@tradehub.infoJa Jums ir svarīgi saskarties ar kaut ko potenciāli un principiāli jaunu, izdzīvot izmaiņas šūnu līmenī, nomainīt pašvērtējumu uz pašizziņu –šis kurss ir tieši Jums. Šis ir aicinājums atmodai jaunā realitātē, aicinājums aizstāt haotisku domāšanu ar būšanu Savā un Savas dzīves Plūsmā. Laipni lūgti!Cilvēka Dizains ir sava veida durvis, portāls, kurš aicina ”Lūk ir šī iespēja. Vai tā ir Jums noderīga? Ja ne tagad, tad kad?”. Kurss “Izdzīvojot savu dizainu” un kartes individuāls lasījums aktivizē Jūsu transformāciju, pamazām novedot pie savas sūtības apzināšanās. Šis ir ceļojums Sevis atklāšanai.Iesaistīšanās Cilvēka Dizaina eksperimentā nozīmē, ka pamazām Jūs kļūstat tuvāks tam cilvēkam, kāds Jūs sākotnēji piedzimāt, izdzīvojot savu dabisko unikalitāti un pieņemot lēmumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Mūsdienās neskaitāms daudzums ļaužu eksperimentē ar Dizaina pamata instrumentiem, kas sniedz atbalstu viņu dzīvē un atvieglo lēmumu pieņemšanu. Tas nenozīmē, ka uzreiz kļūsiet apgaismots. Nav nekādu noteikumu un vispārinājumu, tik dabisks skaistums. Cilvēka Dizains nav ne filozofija, ne reliģija, kam būtu jāseko. Cilvēka Dizains ir zināšanas par atšķiršanas spēju, kas sniedz mums informāciju un instrumentus darbam ar sevi.Šajā kursā nav skolnieku un skolotāju – mēs visi kopā ļaujamies plūsmai un kopā izdzīvojam transformāciju. Kursa Gids ir kā pavadonis, kas dalās ar savu neatkārtojamo pieredzi un zināšanām. Jaunpienācējiem: pēc kursa Jūs saņemsiet precīzu instrumentu tieši Jums atbilstošu, Jūsu sūtībai piemērotu lēmumu pieņemšanā, lai ceļojumā pa dzīvi Jūs pavadītu ceļavējš. Jūs apzināti sapratīsiet sevi. Tiem, kas jau pazīstami ar sistēmu Cilvēka Dizains: mēs analizēsim, kā funkcionē Iekšējā autoritāte, vairāk uzzināsim par cilvēku tipiem, cilvēka deviņiem enerģētiskajiem centriem un to mijiedarbības mehāniku. Pēc kursa pabeigšanas Jūs droši varēsiet uzsākt eksperimentu ar savu Dizainu.

KO MĒS APGŪSIM:

1. Ievads Sistēmā –Īss vēstures apskats. Uzzināsim, kā Sistēma ir radusies, kādi notikumi to ir izraisījuši. Cilvēka Dizains kā ekzotērisko un ezotērisko zināšanu sintēze.

2. Ko dod sava Dizaina izdzīvošana. Kā korekti virzīties pa dzīvi, lai sastaptu mazāku pretestību un attiecīgi, mazāk vilšanās, aizvainojumu un dusmu.

3. No kādiem elementiem sastāv BodyGraph( individuālā karte). Kāda ir tās funkcija, kas ir Eksperiments.

4. Īstenais un Viltus ES. Izskatīsim ar ko atšķiras lēmumu pieņemšana caur prāta prizmu un caur ķermeņa sajūtām.

5. Nosacītības spēki. Izskatīsim spēkus, kas novirza mūs no mūsu īstenās dabas.

6. Enerģētiskie pārrāvumi un enerģijas sakopojumi kartē. Nosacītas uztveres veidi. Kā mēs uztveram pasauli un sevi, kādas ir nosacītības.

7. Tipoloģija. 4 veidu auras – manifestatori, ģeneratori, projektori, reflektori. To īpašības un atšķirības, katra tipa stratēģijas un tipu savstarpējās attiecības.

8. Enerģētiskie centri. 9 veidu enerģijas. Kas ir Centri, to darbības mehānika, kā Centi mūs ietekmē. Centru nosacītība un atvērtība. Kā katru centru izdzīvo Īstenais un Viltu Es.

9. Stratēģija. Dziļa katra tipa stratēģijas analīze, lai Jūs saprastu kā tieši Jums korekti virzīties pa dzīves ceļu.

10. Iekšējā Autoritāte. Kas tas ir un kādi ir Iekšējo Autoritāšu veidi. Izskatīsim katru autoritāšu veidu, lai saprastu uz kādu centru sevī jābalstās lēmumu pieņemšanā.

11. Kursa dalībnieku individuālo karšu izskatīšana, atbildes uz jautājumiem.

KURSA VADĪTĀJA:Julia Krakova – profesionāls Sistēmas Cilvēka Dizains Gids, mācījusies ASV, Čehijā un Krievijā pie pirmajiem sistēmas dibinātāja Ra Uru Hu skolniekiem, ir Hatha Yoga pasniedzēja, kursu , meditāciju, apzinātas ēšanas pasniedzēja, kosmētikas Youla dibinātāja. www.krakova.com. Julia dzīvo starp Baltkrieviju un Izraēlu, ir Telavivas Universitātes absolvente. Ir nogājusi ceļu no sapņu karjeras korporatīvā pasaulē līdz brīva grafika dzīvei harmonijā ar dabu.

Maksa par kursu: 180 EUR Apmaksājot līdz 20.oktobrim: 160 EUR

Tiem, kas jau ir apguvuši kursi “Izdzīvojot Savi Dizainu” -50% atlaide.

Kursa maksā ietilpst izdrukātas kartes BodyGraph un ReivMandala, kursa audioieraksts, kursa prezentācijas elektroniska versija.

Kartes nolasīšana ( individuāla konsultācija) -150 EUR. Kursa dalībniekiem atlaide 30%.

Kursa dalībniekiem tiek rekomendēta individuāla kartes lasīšana pirms vai pēc kursa ( tiek izsniegts tikšanās audioieraksts turpmākam darbam ar materiāliem).

Iespējamas pāru konsultācijas-150 eur, kursa dalībniekiem 30% atlaide.Ja Jūs ir ieinteresējusi šī informācija, bet Jūs neesat droši vai vēlaties piedalīties eksperimentā un vēlaties no sākuma iepazīties ar Sistēmas pamatiem un kursa Gidu-nāciet uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību, kas notiks 24.oktobrī Roberts Books, Dzirnavu ielā 55 plkst. 18.30

Iepriekšēja reģistrācija obligāta: 22127226

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina