Garīgās un fiziskās attīstibas centrs

RADI 2005

  • lectures_in_ayurveda
  • hatha_yoga
  • Лекции Духовных преподавателей
  • ayurveda
  • yoga
  • other
  • ayurvedic_massage
  • vegetarian_cooking_course
  • other
Noslēpumainā Indija
27
Okt

Noslēpumainā Indija

Sākuma datums:
27. oktobrī, 2018
Beigu datums:
10. novembrī, 2018
Sākuma laiks:
17:00
Beigu laiks:
07:00
Vieta:
, , India

Dvēseles atklāšanas ceļojums Kartikas mēnesī

Šis brauciens atšķiras no tradicionālā tūrisma, kur ceļotāji ātri un haotiski apskrien visas slavenākās vietas. Šis ir svētceļojums, kurā viss norisinās secīgi, apzināti, un ir pakļauts senām tradīcijām. Tas ļaus pieredzēt jaunus emocionālus pārdzīvojumus, nevis gūt tikai iespaidus. Pasaulē ir pilsētas, tikpat neizsprotamas, cik atvērtas. Bet to noslēpums nav pieejams visiem, tikai cilvēkiem ar tīru nodomu un spēju mācīties. Par šīm pilsētām klīst mīti un leģendas, tās ir vietas, kur savērpjas patiesība ar izdomu. Tajās kopā sadzīvo dažādas tautas un kultūras. Šīs noslēpumainās pilsētas ar senu vēsturi pastāvīgi mainās un attīstās. Tās glabā sevī tādas zināšanu bagātības, no kurām katrs saņems tik, cik vien viņš var paņemt.

DELI, VRINDAVANA, RADHAKUNDA, GOVARDHANA, VARSHANA, AGRA, KAROLI, DŽAIPŪRA, RIŠIKEŠA, HARIDVARA. DĪPAVALI SVINĒŠANA, LAKŠMI PUDŽA.

Šis brauciens notiks vissvētākā Kartikas mēneša laikā, kurš ir ļoti labvēlīgs garīgai praksei. Tas ir neparastākais gada mēnesis, kuru ir īpaši svētījusi Šrīmatī Rādhārānī, Dieva Augstākās Personības prieka enerģija. Šis Kartikas mēnesis ir īpaši labvēlīgs, jo Šrīmatī Rādhārānī vērš savu uzmanību uz jebkuru kalpošanu, veiktu šajā mēnesī un piešķir savu bezcēloņu žēlastību. Ir teikts, ka labums no uzticīgas kalpošanas Kartikas mēnesī ir daudzas reizes lielāks nekā ieguvums no kalpošanas jebkurā citā laikā.

Pierakstīšanās un informācija pa tālruniem +371 28224475
e-pasts: libork@inbox.lv, skype: libork108

Kontaktinformācija

www:
e-pasts:
telefons:
+37128224475
adrese:
Riga, Latvia

Mūsu komanda

Small_sam_2969
Ludmila Birjukovska
Small_img_2983
Anna Mulica

Jaunākie sekotāji (16)

Indra Markova Svetlana Degtjarjova Sarmite Usāne Lena Berardinelli Inese Vilcāne Normunds Gržibovskis (Ziedus RAdošais) Olegs Kuzmenko Ieva Ozolina ANITA DUDELE Vineta Vanaga DUP-Network-Latvia Caravan Liliana Ozolina Diāna Drizļionoka Juris Grave Bhavani Prem Asti

Visi sekotāji