Other

Baltijas Biodanza skola

  • dance_movement_therapy
  • biodanza nodarbības
  • dance_movements
  • other
Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogale - Fizioloģiskie aspekti
10
Nov

Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogale - Fizioloģiskie a...

Sākuma datums:
November 10, 2018
Beigu datums:
November 11, 2018
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Kalnciema 40, 3.stāvs, Rīga, Latvia

Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogalei var pievienoties jebkurš interesents, kas vēlas iepazīt Biodanzu kā personības izaugsmes metodi!

Biodanza skolas nedēļas nogales tēma "Biodanza fizioloģiskie aspekti", kuras laikā mēs apskatīsim fizioloģijas pamatus, kas saistīti ar organisku funkciju integrāciju un organiskas harmonijas uzturēšanu organismā Biodanza metodes rezultātā. 

Aplūkosim stresa rašanās faktorus un Biodanza pieeju tiem. Biodanza ietekmi uz neiroveģetatīvo sistēmu, nervu, endokrīno sistēmu un imūnsistēmu. Atklāsim fizioloģiskos aspektus, procesus un izmaiņas, kas notiek cilvēka organismā Biodanza nodarbību laikā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai. 

Baltijas Biodanza skola aicina pievienoties 3.Biodanza skolotāju mācību cikla modulim. Beidzot Baltijas Biodanza skolu, saņemsiet International Biocentric Foundation (IBF) apstiprinātu sertifikātu un Biodanza skolotāja kvalifikāciju ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas. 

Vadīs Dr.psych.Marcus Stueck (Vācija), vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas biodanza skolu Rīgā, Leipcigas Universitātes pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs. Pirmais veicis zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību. 

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Maksa par semināru (plus par telpām):- 135 EUR (tiem, kas studē)- 100 EUR (kas grib piedalīties, bet nemācās)- 70 EUR (kas pirmo reizi grib pamēģināt Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogali, lai saprastu vai vēlas uzsākt mācības)

Norises laiks: 10.-11.novembris

Norises vieta: Aerial Yoga Riga, Rīgā, Kalnciema 40, 3.stāvs.


Vairāk informācijas un pieteikšanās:
* rakstot e-pastu: info@biodanza.lv
* zvanot 22383133 Linda

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22383133
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_38001546_10216800078977263_6568799845237129216_o
Linda Tabore