Dancing Studio

Premal Madina

  • dance_movement_therapy
  • indian_dances
  • tribal belly fusion
  • dance_movements
  • other
Diwali Mela 2018 - Indiešu Jaunā gada svinības
11
Nov

Diwali Mela 2018 - Indiešu Jaunā gada svinības

Sākuma datums:
November 11, 2018
Beigu datums:
November 11, 2018
Sākuma laiks:
18:00
Beigu laiks:
20:00
Vieta:
Rigas Kongresu Nams, Riga, Latvia

Diwali Mela – Indiešu Jaunais gads
11. novembris, Rīgas Kongresu Nams
Jau septīto gadu pēc kārtas Indiešu Jaunā Gada svinības Latvijā! Laipni lūgti uz Diwali Mela 2018! Šogad svinības notiks sevišķi krāšņi ar indiešu produktu un ēdienu gadatirgu un vakara Lielkoncertu.
Klasiskā un Fusion deju izrāde ar dzīvo mūziku. Pasaules vadošie indiešu mūziķi un dejotāji: Rajyashree (Vācija), Yogeshwaran (Indija), V.Giridhars (Indija) un citi profesionāļi no citām valstīm
Vakara Lielkoncertā, viesi no Indijas priecēs visus indiešu mūzikas un deju cienītājus ar nesen veidoto Mūzikas un Deju projektu “Rasa”. Projekta autore Rajyashree Ramesh, izcilā Bharatnatyam deju stila Guru, stāsta par projektu “Rasa”:
"Rasa - Pieredzes Mūžs" ir Indijas, Vācijas un ES dejotāju un mūziķu kopīgs projekts. Tas iedziļinās ļoti svarīgā Baltijas un Indijas kultūru konceptā par ūdeni un tā daudzdimensiju funkcijām dzīvībai uz Zemes. Īpašs uzsvars tiek likts uz vārda “Rasa” nozīmi. Mūsu ķermeņi lielākoties sastāv no ūdens, un jaunais deju-mūzikas projekts ievadīs skatītājus jēdzienā “Rasa”. Ūdens daļiņas mainās dažādos ģeometriskos modeļos tāpat kā pārveidojas mūsu kustības, emocijas un domas. “
Projekta muzikālo daļu komponējis Manickam Yogeshwaran, Karnatakas dienvidindijas vokāla Guru, kā arī vijoles spēles meistars. Viņš kopā ar Vidwan S V Giridhar (mridangam ), māksliniekiem no ES, Adomas T (flauta), Agota (vokāls, kokle). Projekta dejotāji, grupa Rasika Deju teātris un Natya Devi Deju teātris.
Koncerta pirmajā daļā redzēsiet indiešu klasiskās dejas Odissi skolotāju un dejotāju - Premal Madina ar audzēknēm. Sevišķi šai dienai Premal sagatavojusi jaunu indiešu Fusion deju projektu!
Visas dienas garumā tirdziņā būs iespēja daiļi izkrāsot rokas ar hennas dizainiem, izmēģināt spēli uz tablas un citiem mūzikas instrumentiem, iemācīties indiešu dejas pamatsoļus, pazīlēt uz kārtīm un daudz ko citu! Meitenes ģērbušās krāšņos indiešu sari piedāvās masala tēju un dažādus Diwali saldumus. Šogad ar ēdieniem un dzērieniem mūs priecēs Indiešu restorāns Singh’s (Ģertrūdes iela 32)! Šīs būs svinības visai jūsu ģimenei! 
Gadatirgus apmeklējums 12:00-20:00 bez maksas!
18:00 Diwali svinīgajā pirmajā daļā, mūs priecēs Premal Madina ar savas indiešu klasiskās dejas Odissi skolas audzēknēm no Latvijas un otrajā daļā uzstāsies vakara viesi ar Deju un Mūzikas projektu “Rasa”.
Biļešu cena sākot no Eur 2.50. Biļetes uzrādītājam no 04.11 - 04.12.2018 pienāksies 15% atlaide indiešu restorānā Singh’s (Ģertrūdes iela 32) un indiešu restorānā Thali, tirdzniecības centrā Mols no 04.11 - 18.11.2018!
Diwali ir lielākie un krāšņākie Hindu svētki. Vārds DIWALI nozīmē gaismas svinēšanu – no vārdiem DEEP - gaisma un AVALI - līnija. Tradicionāli tos svin piecas dienas no vietas ar prieku un līksmību, kas pieskandē un ar savu spožo gaismu piepilda un pacilā visu valsti, aizkustinot un piepildot sirdis ar prieku!
Diwali svētkus uzskata arī par Indiešu Jauna gada svinībām. Šajās dienās ļaudis Indijā izrotā mājas un sētas, veikaliņus, birojus un ielas ar gaismu, svecēm un lampiņām, visi apvelk īpašas svētku drānas, gatavo svētku maltīte un īpašus saldumus. Kad satumst naksnīgās debesis, tumsu pāršķeļ grandioza uguņošana – gluži tāpat ka pie mums Jaungada naktī.
Priecāsimies kopā ar Jums svinēt vienus no lielākajiem indiešu svētkiem tradicionālo svētku kalendārā – gaismas svētkus Diwali. 
Pasākumu atbalsta: Ģenerālsponsors Indijas kompānija “Himalaya” un ”Indiešu restorāns Singh’s”.
Pasākumu organizē: Turoperators "Omkar Group" un Āzijas kultūru apmaiņas centrs "Madas" 
Aicinām organizācijas un indiešu preču tirgotājus pieteikties tirdzniecībai un savas produkcijas reklāmai Diwali Mela ietvaros. Par iespējām zvaniet 29297935.
Pasākums tiks fotografēts un tiks veikts video ieraksts. Vizuālie materiāli varētu būt izvietoti publiskās interneta vietnēs.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
+371 27759989
address:
Riga, Latvia

Our team

Small_img_7967
Asti
Small_12186326_1201823226500004_8328596967242358575_o
Premal Madina