Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
Ziemas retrīts "Klusuma deja"
24
Nov

Ziemas retrīts "Klusuma deja"

Sākuma datums:
November 24, 2018
Beigu datums:
November 25, 2018
Sākuma laiks:
15:00
Beigu laiks:
16:00
Vieta:
Jūrnieka Ligzda, Pērkone, Latvia

“KLUSUMS IR PILNS MŪZIKAS. KLUSUMĀ SĀK SKANĒT DVĒSELE.” /Zenta Mauriņa/

Aicinām piedalīties ziemas retrītā “Klusuma deja” ar biodanzas sesijām un gongu meditāciju 2018.gada 24. -25.novembrī.

Tā būs atkalsavienošanās ar savu klusuma un miera spēku. Kad daba ir nometusi visas ārējās rotas – lapas, ziedus, augļus, - augs kļūst par tīru esenci: sēkla ar savu potenciālu dziļi iekšienē vai koks, kas atkailinājies līdz savam kodolam. Šis ir laiks, kad atminēties sevi, kad varam nonākt sevī – vietā, kur varam dziļāk atklāt savu neizskaistināto būtību, lai kopā ar dabu mēs uzplauktu jaunam sākumam.Klusums nozīmē justies mājīgi; atbrīvoties no žņaugiem, neatsvešinoties no šīszemes. 

Klusums: būt sev pašam, būt vienotam ar dievišķiem spēkiem mūsos, reizē atteikšanās un piepildījums.Dzīve ir pastāvīgi pilna ar skaņu un kustību vibrācijām, un pat klusums ir skaņa. Šo skaņu vai vibrāciju nav viegli atrast mūsu ikdienas dzīvē.Šajās dienās mēs ļausimies dejas un klusuma spēka dziedināšanai. 

Seminārs sāksies ar biodanza nodarbību. Turpinot virzību uz savu iekšējo pasauli, skaņu ceļojumā mūs vedīs gongu meditācija, pēc kuras mēs aicināsim Jūs ieiet klusuma telpā arī starp sesijām. Saglabāsim komunikāciju bez runāšanas. Starplaikos dosimies pastaigās pa kluso un neskarto Baltijas jūras pludmali. Šis seminārs ir domāts tiem, kas ilgojas atpūsties dziļāk iekšējā telpā, kā arī savienoties dziļāk ar savu iekšējo būtību.

Laiks: no 2018.gada 24.novembra plkst 15:00 – 25.novembra plkst. 16:00

Vieta: Retrīts norisināsies atpūtas kompleksā "Jūrnieka Ligzda”, Nīcas novada Pērkones ciemā, vietā, kur klusums un miers apskauj un neļauj skriet, jūras un meža smarža piepilda un apbur.

Biodanza sesijas vadīs: Anete Raikova un Diāna Stūrmane

Gongu meditāciju vadīs: Evija Brante

Pieteikties: biodejas@gmail.com vai 26408889 Diāna, 29168546 Anete. Vairāk informācijas saņemsiet e-pastā pēc pieteikšanās. 

Pieteiksties līdz 2018.gada 10.novembrim

Maksa par semināru: 90 EUR. Maksā ir iekļauts:- Biodanza 4 sesijas- Gongu meditācija- Nakšņošana- Ēdināšana (vakariņas, brokastis, pusdienas) tēja un kafija pauzēs.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova