Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Estas Tonne - Integration
11
Mar

Estas Tonne - Integration

Sākuma datums:
March 11, 2019
Beigu datums:
March 11, 2019
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
21:00
Vieta:
VEF kultūras pils, Riga, Latvia

Estas Tonne – mūziķis, kam raksturīgs spožs un enerģētisks izpausmes veids, kas lauzis visus šovbiznesa likumus, mūziķis, kuram mūzika ir nevis mērķis, bet gan līdzeklis, lai atbrīvotu cilvēka spējas iepazīt pašam sevi un apkārtējo pasauli.

Ceļojot pa neskaitāmām zemēm un kontinentiem, Estas Tonne bieži aizrāvies ar dažādu kultūru izpausmēm, tomēr nekad nav identificējies ne ar vienu no tām, dodot priekšroku brīvībai un pasaules kultūru daudzveidībai. Tāpēc viņa mūzika ir visdažādāko māksliniecisko paņēmienu atspoguļojums. Klasiskā struktūra, flamenko tehnika, čigānu kultūras saknes, latīņamerikas tradīciju īpatnības un elektronika, kuru robežas ir plūstošas un teju nemanāmas, sniedz īstus pārsteigumus katrā uzstāšanās reizē.

Tonnes mūzikai raksturīgā izcilā emocionalitāte, ietiecoties klausītāju uztverē, var izraisīt ne tikai estētisku pārdzīvojumu, bet arī kļūt par jaudīgu, saviļņojošu sākumu atšķirīgai pasaules un savas personības izpratnei.

Estas ne tikai daudzveidīgi izmanto pasaules muzikālo mantojumu, bet arī ir atvērts atšķirīgām telpām, kurās rīkot savus neatkārtojamos koncertus. Tie ir ne tikai slavenie muzikālie brīvdabas festivāli, ieskaitot tādus unikālus notikumus kā “Burning Man” ASV, un pasaules koncertzāles, festivālu norises vietas un jogas treniņi, bet arī vienkāršas uzstāšanās ielās – Monmartrā, Jeruzalemes vecpilsētā – vai pat uz Amsterdamā noenkurotā populārā muzikālā motorkuģa “Stubnitz” klāja.

Arī Estasa Tonnes uzstāšanās ilgums neiekļaujas iepriekš noteiktos rāmjos – muzikālie ceļojumi kopā ar viņu parasti ilgst vismaz pusotru stundu, bet reiz koncerts izvērtās par meditāciju piecu stundu garumā – tas notika festivālā “Gara vasara” Latvijā un ir pagaidām visilgākais priekšnesums.

Biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/kino/cits/estas-tonne-integration-267256

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina