Other

Baltijas Biodanza skola

  • dance_movement_therapy
  • biodanza nodarbības
  • dance_movements
  • other
Biodanza atvērtā nodarbība "Afektivitāte-pavasara pamošanās" ar Marcus Stueck
29
Mar

Biodanza atvērtā nodarbība "Afektivitāte-pavasara pamošan...

Sākuma datums:
March 29, 2019
Beigu datums:
March 29, 2019
Sākuma laiks:
20:15
Beigu laiks:
22:15
Vieta:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Baltijas Biodanza skola aicina uz atvērto nodarbību "Afektivitāte. Pavasara pamošanās - emocionālā augšana un daba" ar Marcus Stueck (Vācija) 29.martā plkst.20:15 Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās).

Izdejosim pavasara pamošanos – afektīvu augšanu un savienošanos ar dabu.

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte. 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

Marcus Stueck dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs. 
Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Norises laiks: 29.martā plkst. 20:15-22:15

Norises vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltajā pirtī.

Dalības maksa: 15 eiro.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133 (Linda Tabore)

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22383133
address:
Rīga, Latvia

Our team

Small_38001546_10216800078977263_6568799845237129216_o
Linda Tabore