Other

Biodanza (Biodeja) iknedēļas nodarbības

  • dance_movement_therapy
  • biodeja
  • biodanza
  • dance_movements
  • other
Biodanza darbnīca "Pārpilnības koks" Pērkonē
06
Jul

Biodanza darbnīca "Pārpilnības koks" Pērkonē

Sākuma datums:
July 06, 2019
Beigu datums:
July 06, 2019
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
18:00
Vieta:
Pērkone, LIEPĀJA, Latvia

“Tā ir patiesa pārpilnība: atcerēties, kas jūs patiešām esat.Tā ir nepārspējama Visuma bagātība: elpa un vienkārša sajūta, ka esi dzīvs.” – Dž.Fosters

Aicinām uz Biodanza darbnīcu 2019.gada 6.jūlijā“PĀRPILNĪBAS KOKS” vietā, kur debesis ar zemi satiekas – PĒRKONĒ!

Pārpilnība nozīmē būt spējīgam redzēt pāri ierobežojumiem un iemācītajām patiesībām. Tā nozīmē ieraudzīt visuma brīnumu visās tajās lietās, kuras uztveram kā pašsaprotamas. Pārpilnības sajūta bieži rodas tad, kad mēs paņemam laiku, lai novērtētu to, kas mums jau ir pieejams, un atklājot, ka pārpilnība pārtop priekpilnā pateicībā. No mūsu iekšejās pārpilnības sajūtas un tās pavadošās pateicības, ir kāds pavediens, kas liek mums justies iedrošinātiem būt vairāk un darīt vairāk. Vasara ir augšanas un nobriešanas gadalaiks, kad jaunā enerģija, kas radusies pavasarī, izplešās līdz maksimālajam potenciālam un parādās savā pilnībā. Dejosim, lai vasara un daba apkārt mums ļauj atminēties pārpilnību un briedumu, kas ir mūsos.

BIODANZA ("bio" - dzīve, "danza" - deja, jēgpilna kustība) ir personības attīstības metode, kuras attīstība aizsākās Dienvidamerikā 20. gs 60. gados. Lai arī biodanza metodei ir daudzi terapeitiski aspekti, tās izveidotājs psihoterapeits, antropologs un mākslinieks Rolando Toro (1924.-2010.) uzskatīja, ka tās galvenais mērķis ir savienot cilvēkus ar dzīvi.

Darbnīcu vada Anete Raikova (Biodanza skolotāja, praktiskais psihologs (Mg.psych.) un Diāna Stūrmane (Biodanza skolotāja). Vairāk kā piecus gadus dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

Darbnīcas maksa: 35 EUR

Darbnīcas laiks: 2019.gada 6.jūlijs 11:00 – 18:00

Nodarbības vieta: Pērkone, mājas “Ūbelītes”, Liepājas rajons Nodarbībām pieteikties: biodejas@gmail.com vai zvanot 29168546, 26408889

* Nodarbība notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
29168546; 26408889
address:
Tallinas iela 71, Rīga, Latvia

Our team

Small_bilde
Diana Sturmane
Small_happiness
Anete Raikova