Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Mirabai Ceiba ar koncertprogrammu Agua de Luna
16
Oct

Mirabai Ceiba ar koncertprogrammu Agua de Luna

Sākuma datums:
October 16, 2019
Beigu datums:
October 16, 2019
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Amatu 6, Riga, Latvia

Duets Mirabai Ceiba atgriežas Latvijā ar koncertu Rīgā šī gada 16.oktobrī. Mirabai Ceiba mūzika ir maiga un vienlaicīgi uzmanību piesaistoša. Arfas, klavieru un ģitāras skaņas kopā ar mīlestībā sasaistītām balsīm rada bagātīgas skaņu harmonijas. Mūziķu duets iemieso dziļu ticību mūzikas valodai, kas apvieno visas pasaules tautas, kultūras un tradīcijas. Dueta koncerti ir svinības mieram, dzīves priekam un mīlestībai.

Mirabai Ceiba duets ir ģitārists, dziedātājs Markus Sieber un dziedātāja, arfiste Angelika Baumbach. Viņi nāk no dažādām pasaules daļām: Markus no Austrumvācijas, Angelika ir dzimusi Tusonā, Arizonā un uzaugusi mazā ciemā netālu no Meksikas, viņa ir meksikānietes un vācieša meita.Angelika un Markus kopā ir iedibinājuši jaunu garīgās mūzikas stilu, kas ir apvienojis Gurmukti mantru no Kundalīni jogas tradīcijas un oriģinālas angļu un spāņu dziesmas, kā arī ir ietekmējies no Amerikas indiāņu mūzikas un skandina Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak un Yogi Bhajan viedos vārdus. Mirabai Ceiba veido izsmalcinātu visu šo tradīciju un avotu apvienību, izpaužot savus skaņdarbus meistarīgi veidotos ierakstos. Un tā šī mūzika kļūst sajūtama kā vienreizēja un bagātīga dāvana no Visuma.

Maigi skanošs un mīlestībā dziedošs duets Mirabai Ceiba jogas un meditācijas praktizētājiem Latvijā jau ir pazīstams, pirms 6 gadiem viņi piedalījās Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā, bet pagājušo gadu uzstājās ar sirsnīgu koncertu Lielajā ģildē.

Biļetes Biļešu servisa kasēs: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/muzikls/mirabai-ceiba-ar-koncertprogrammu-agua-de-luna-282267

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina