Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Gongu skaņu ceļojums. Saulkrasti
23
Jan

Gongu skaņu ceļojums. Saulkrasti

Sākuma datums:
January 23, 2020
Beigu datums:
January 23, 2020
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:10
Vieta:
Rozes, Saulkrasti, Latvia

Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…

Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.

Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitates sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.

Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzinat ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.

Skaņu ceļojuma pavadone ir gongu meistare Inese Mihasjonoka. Viņa ir mācījusies pie Alīcijas un Ričarda Eiliakas, Dona Konro (Don Conreaux - GMT) un Satya Rita Rocha. Praktizē vairāk kā 5 gadus.

Piesakies: 29589565, iepriekšēja rezervācija obligāta

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina