Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Elpas un gongu skaņu ceļojums
27
Jan

Elpas un gongu skaņu ceļojums

Sākuma datums:
January 27, 2020
Beigu datums:
January 27, 2020
Sākuma laiks:
18:30
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Ģertrūdes ielā 5, Riga, Latvia

Aicinu Tevi gremdēties sevī ar ļoti maigas, sirdi atverošas elpošanas palīdzību, kuras laikā es lūgšu Tevi neko neforsēt, nespiest, bet uzmanīgi ieklausīties savas dvēseles un miesas vajadzībās. Maziem solīšiem vedīšu Tevi uz to vietu, kurā aiz sāpju un smagumu slāņiem dzīvo maigums, sevis pieņemšana un mīlestība.

Šī prakse vienlaicīgi var būt maiga un ļoti spēcīga. Viss atkarīgs no tā, kur Tu tagad atrodies, kādas ir Tavas dvēseles un miesas aktuālās vajadzības. Nereti jau pirmās sesijas laikā notiek emocionālo bloku atslābināšana un sevis apzināšanās kā enerģijas plūsmu. Šis stāvoklis salīdzināms ar ekstāzi, kurā sāpes un bailes varam transformēt mīlestībā.

Elpošanas sesijas sākumā būs īpaša mūzika. Vēlāk tā plūstoši pāries gongu, kristāla trauku, neskaitāmu virstoņu instrumentu dzīvajā skaņā, kas spēj attīrīt pacēlušos enerģiju un pavadīt vēl dziļākos dvēseles nostūros....

Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…

Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.

Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitates sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.

Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzinat ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.

Skaņu ceļojuma pavadone ir gongu meistare Inese Mihasjonoka. Viņa ir mācījusies pie Alīcijas un Ričarda Eiliakas, Dona Konro (Don Conreaux - GMT) un Satyas Ritas Rochas. Praktizē vairāk kā 5 gadus.

Piesakies laicīgi, jo maza grupa - TIKAI 10 cilvēki: inese@tradehub.info vai 22127226. Babadži centrā ir paklājiņi, segas un spilventiņi, līdzi paņemiet tikai vilnas zeķītes.

Ziedojums 25 eiro, pasākuma dienā - 27 eiro.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina