Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
SOUND MYSTERY. For the Soul. Muzikāls ceļojums
07
Feb

SOUND MYSTERY. For the Soul. Muzikāls ceļojums

Sākuma datums:
February 07, 2020
Beigu datums:
February 07, 2020
Sākuma laiks:
19:00
Beigu laiks:
20:30
Vieta:
Maskavas 4, Riga, Latvia

7.februārī plkst.19.00 Spīķeru koncertzālē

Mēs esam nokļuvuši  vietā, 

Kur viss ir mūzika.

Nesaki ne vārda.

Atver durvis uz savu sirdi,

Un ļauj garam lidot brīvi.

Rumi

Skaņas mistērijas  Sound Mystery  izpildījumā ir vairāk kā vienkārši koncerti. Spēlējot Gongus un citus arhaiskus instrumentus daudzu gadu garumā, eksperimentējot ar skaņu, spontāno improvizāciju un intuitīvu dziedāšanu, Gongu meistari ir atraduši savu Ceļu, savu unikālu stilu un skanējumu, piepildījuši savus skaņu ceļojumus ar neparastām skaņām un liriku. Radot dziļi meditatīvu telpu, viņi aicina dalībniekus līdzi Ceļojumā caur pasaulēm, uz Sirds telpu un noslēpumaino Visumu. Maigi pieskaroties jūtīgākajām dvēseles stīgām, viņu mūzika aizkustina Sirdis.

Koncertā skanēs unikāls 155 cm izmēra Mother Cosmo Gongs, spēcīgi 125 cm izmēra stihiju Gongi, kristāla dziedošie trauki, peruāņu šamaņu svilpes, brīnumaina kalnu ganu virstoņu flauta, virstoņu flautas, zvaniņi, šamaņu bungas un mūsdienīgās RAV bungas. Skaņu ceļojumu papildinās vokāls, elektriskās ģitāras kosmiskās skaņas un klavieru maigās harmonijas, kas brīnumaini savijas ar eksotiskiem vibrāciju instrumentu skaņām un piešķir jaunu skanējumu meditatīvai mūzikai.

Koncertu- mistēriju uzburs Alicija un Ričards Eiliakas – zināmi gongu meistari, skaņas terapeiti, semināru un meistardarbīcu vadītāji, skaņas terapijas pirmsācēji Baltijā. Vada gongu peldes seansus, Visuma mistēriju skaņas koncertus, meditācijas, terapeitiskas un radošās meistardarbnīcas, psiholoģijas studijas “Māksla būt” (www.menasbuti.lt) un retrītu centra Dragonfly Land  izveidotāji.

Pāris muzicē uz neskaitāmiem arhaiskiem un moderniem instrumentiem, intuitīvi veidojot meditatīvu un relaksējošu mūziku, ko slavenais gongu meistars Dons Konro (Don Conreaux) sauc par brīvas dvēseles džezu (free spirit jazz). Viņi tic, ka iekšējā radītāja atvēršana ir tas varenais transformējošais spēks, kas ne tikai attīsta radošo potenciālu, bet arī vada mūs, ārstē un iedvesmo dzīvei.

Uz skatuves pievienosies arī pāra dēli Lūkass, kas no agras jaunības spēlē rokgrupā, bet šeit koncertā meditācijā viņš izvilina no ģitāras neparastas, kosmiskas skaņas un talantīgais Bartošs, kas komponē neparastu mūziku un ir autors vairākām Sound Mystery dziesmām. Viņš spēlē uz klavierēm, sintezatora, ģitātas, kombinējot dzīvo skaņu ar elektroniskajiem specefektiem. 

“Sakrālā skaņa ir kā transpersonības skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Iegremdēšanās holistiskajās gonga skaņās ir gan dziļa reklaksācija, gan terapija un meditācija. Tas ir ceļojums, kura laikā ļaujam Visuma skaņai aiznest sevi savas dvēseles noslēpumu dziļumos... Instrumentu skaņas Mistērijā, burtiski spēlē uz smalkajām dziļi mūsos esošajām stīgām, kā kaleidoskopā maina emocijas, jūtas, stāvokli, domas un tēlus. Un tas viss, lai nonāktu sevī tajā vietā, kur rodam Klusumu...”

Biļetes Biļešu servisa kasēs.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina