Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Seminārs “Masāža ar Himalaju dzied(in)ošajiem traukiem”
08
Feb

Seminārs “Masāža ar Himalaju dzied(in)ošajiem traukiem”

Sākuma datums:
February 08, 2020
Beigu datums:
February 09, 2020
Sākuma laiks:
11:00
Beigu laiks:
17:00
Vieta:
Āraišu 34, Riga, Latvia

Tevi gaida aizraujoša tikšanās ar Himalaju (plašāk pazīstami kā Tibetas) dziedošiem traukiem, Gongiem un citiem arhaiskiem instrumentiem, pirmais solis Skaņas terapijā, paredzēts ikkatram, kas vēlas izzināt Skaņas terapijas iespējas un ieaicināt Skaņu savā dzīvē. Caur savu īpašo pieredzi Jūs izzināsiet Skaņas terapijas transformējošo spēku un apgūsiet masāžas ar Tibetas dziedošiem traukiem mākslu.

Seminārā:

-Jūs iepazīsieties ar dziedošo trauku izcelsmi un to pielietojuma iespējām ikdienā un darbā;

-Jūs iepazīsiet skaņu terapijas pamatprincipus;

-Jūs apgūsiet skaņu masāžas tehniku ar Tibetas dziedošiem traukiem;

-Jūs spersiet pirmos soļus sava radošā potenciāla atklāšanā: uzzināsiet, kādas iespējas Jums sniedz Jūsu balss, kā ar balsi Jūs varat palīdzēt sev un citiem, iemācīsieties izdziedāt čakru skaņas, vingrināsieties virstoņu dziedāšanā;

-Jūs uzzināsiet un sajutīsiet, ka apkārtējā pasaule ir pilna ar līdz šim nedzirdētām skaņām, atklāsiet sevī jaunas uztveres spējas.

Kas ir masāža ar dziedošiem traukiem? Himalaju dziedošais trauks līdzinās mazam Gongam. Dziedošā trauka skaņas vibrācijas frekvence, tāpat kā Gonga frekvence, atbilst Visuma vibrācijas frekvencei. Klasiskā masāža ar dziedošiem traukiem tiek iesākta ar trauku izvietošanu uz guļoša cilvēka ķermeņa un viņa auras robežās. Trauku skaņas un vibrāciju tiek radītas ieskandinot traukus vai strīķējot trauku malas ar vālīti. Skaņu vibrācijas iespaido visu cilvēka ķermeni, trauku “dziedošās” skaņas pakāpeniski nomierina prātu un cilvēks iegrimst dziļā relaksācijā.

Dziedinošās vibrācijas, iekļūstot mūsu ķermenī, rosina mūsu pašdziedināšanās spējas, tiek izšķīdināti izveidojušies enerģētiskie bloki, aktivizējas organisma imunitāte. Terapeiti izmanto dziedošās bļodas sāpju remdēšanai, depresijas ārstēšanai, asinsrites traucējumu novēršanai un citu slimīgu stāvokļu novēršanai. Dziedošo trauku masāža palīdz pret stresu, neirozēm, bezmiegu. Skaņas terapeiti atzīst skaņu masāžu par iedarbīgu arī migrēnas, mugurkaula slimību ārstēšanā un pat var palīdzēt atmest smēķēšanu.

Veselā organismā visu ķermeņa daļu kopējā vibrācija līdzinās harmoniskam akordam. Ja ķermenī ir kāda kaite, tad atbilstošā orgāna vibrācija kļūst disharmoniska. Mērķtiecīgi virzot skaņu no ārējā avota uz slimības skarto vietu, ir iespējams izmainīt tās vibrāciju un ierosināt visa organisma dziedināšanu. Rezonanse, ko izraisa Tibetas dziedošo trauki vai Gongi ir iedarbīgs rīks organisma dabisko harmonisko vibrāciju atjaunošanā.

Masāžas ar skaņu mērķis ir organisma harmonijas atjaunošana, nervu sistēmas nomierināšana un dziļa relaksācijas stāvokļa sasniegšana. Daudzi šādas masāžas laikā iemieg, dažkārt pat nonāk stāvoklī, kas līdzinās vieglai hipnozei.

Austrumu medicīna par slimību cēloņiem uzskata organisma enerģētiskos blokus. Atbrīvojot bloķētos enerģētiskos kanālus, dzīvības enerģija plūsma atjaunojas, cilvēks sajūt sevi veselāku un laimīgāku. Tibetas dziedošo trauku masāža palīdz sasniegt šādu dziedināšanu. Dziedošos traukus izmanto skaņu terapijai, sava radošā potenciāla attīstīšanai un pašizziņai. Tibetas dziedošo trauku pielietojums ir plašs: tas ir brīnišķīgs instruments individuālam vai grupu darbam, darbam ar bērniem, grūtniecēm. Bērni dievina dziedošo trauku skaņas!

Kā sagatavoties semināram? Paņemiet līdzi ērtu apģērbu, paklāju, pledu, spilventiņu un vilnas zeķītes.

Semināra grafiks:

8.2.2020 — no 11.00 līdz 18.00

9.2.2020 — no 10.00 līdz 17.00

Pieteikšanās: info@tradehub.info, vai 22127226. Dalības maksa 110 eiro apmaksājot līdz 20.1.2020 un pēc tam 130 eiro.

Alicija un Ričards Eiliakas, Lietuva:Alicija un Ričards pazīstami gongu lielmeistari, skaņas terapeiti, semināru un meistardarbīcu vadītāji, skaņas terapijas pirmsācēji Baltijā. Vada gongu peldes seansus, Visuma mistēriju skaņas koncertus, meditācijas, terapeitiskas un radošās meistardarbnīcas. Psiholoģijas studijas “Māksla būt” izveidotāji (www.menasbuti.lt) un Dragonfly Land retrītu centra attīstītāji.


Pāris muzicē uz neskaitāmiem arhaiskiem un moderniem instrumentiem, intuitīvi veidojot meditatīvu un relaksējošu mūziku, ko slavenais gongu meistars Dons Konro (Don Conreaux) sauc par brīvas dvēseles džezu (free spirit jazz). Viņi tic, ka iekšējā radītāja atvēršana ir tas varenais transformējošais spēks, kas ne tikai attīsta radošo potenciālu, bet arī vada mūs, ārstē un iedvesmo dzīvei.

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina