Organizer

Trade Hub Productions SIA

  • spiritual_therapies
  • gong_therapy
  • koncerti
  • spiritual_therapies
  • sound_voice
  • other
Gongu pelde ar Alīciju & Ričardu Eiliakas (Lietuva)
07
Mar

Gongu pelde ar Alīciju & Ričardu Eiliakas (Lietuva)

Sākuma datums:
March 07, 2020
Beigu datums:
March 07, 2020
Sākuma laiks:
16:00
Beigu laiks:
17:15
Vieta:
Āraišu 34, Riga, Latvia

Gongu meditācija ar Alīciju un Ričardu!

Dārgais draugs, dārgā draudzene,Aicinām Tevi uz īpašu gongu meditāciju. Meditācijas nodoms – atbrīvoties no trokšņa un pļāpām galvā, atslābināt savu prātu un ķermeni, atbrīvoties no tām nosacītajām programmām, kas traucē izdzīvot savu dzīvi kā tās autoram. Atslābināšanās un līdzsvara atgriešanās. Pieņemšana un neitralitāte.Mērķis un Nodoms – savienoties ar Sirds Apziņu, sadzirdēt tās kluso balsi, sajust tās viedumu, uzticēties tai. Atrast atbildes, ieraudzīt Ceļu.Mēs gaidām Tevi un būsim priecīgi būt Tavi ceļabiedri kopīgā Ceļojumā,

Mīlestībā, Alīcija un Ričards

Piesakieties epastā: info@tradehub.info. Dalības maksa par 1 meditāciju - 18 eiro, nākot divatā - 15 eiro par katru nācēju.

Gongu sesijās skanēs un Jūs ievibrēs:Unikāli Cosmo un stihiju gongi, kristāla dziedošie trauki, šamaņu bungas, Peruāņu šamaņu svilpe, kondora spalvas, flautas, vargāni un vēl daudzi unikāli instrumenti.Gongu sesijas vadīs Alīcija un Ričards Eiliakas – skaņas terapeiti, gongu meistari, semināru un skaņas terapijas pasākumu vadītāji. Pāris spēlē uz daudziem arhaiskiem un mūsdienīgiem instrumentiem meditatīvu, relaksējošu mūziku, vada skaņas meditācijas, dziedinošas sesijas, radošas darbnīcas un apmācošus seminārus, spēlē Skaņu Mistērijas un skaņu peldes sesijas “Gong Bath”, ir studijas “Menas Būti” (“Māksla būt”, www.menasbuti.lt) dibinātāji.Viņi tic, ka radošā potenciāla attīstīšana ir tas milzīgais transformējošais spēks, kas iedvesmo mūs dzīvot un dziedina.


“Gongs ir kā transpersonāls skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Gremdēšanās tā holistiskajā skaņā ir dziļa meditācija un terapija vienlaicīgi. Tas ir ceļojums, kura laikā ar visuma skaņām mēs iekļūstam vistumšākajos mūsu dvēseles nostūros. Skaņas sesiju un koncertu laikā skanošie instrumenti it kā spēlē uz mums neredzamām smalkām stīgām – mainās mūsu emocijas, apziņas stāvokļi, domas un tēli. Un tas viss noved pie tās vietas mūsos, kurā mēs atrodam Klusumu…”

Kā sagatavoties:
Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums būs nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss, spilventiņš.

Bērni tikai no 12 gadiem, ja nav regulāri skaņu meditāciju apmeklētāji!

Contactinformation

www:
e-mail:
phone:
22127226
address:
Ainažu 5, Saulkrasti, Latvia

Our team

Small_th_productions_sign_color
agnese liepina