Kā atšķiras organizatora profils no parastā profila?

Katrs mājaslapas reģistrētais lietotājs saņem savu personīgo profilu, ar kura starpniecību viņš spēs sazināties ar draugiem, reģistrēties pasākumiem, ievietot bildes un video, atstāt atsauksmes un komentēt jaunumus, rakstus un video.

Pasākuma organizators papildus savam privātajam profilam var izveidot arī PRO-profilu, kas ļaus patstāvīgi ievietot informāciju par pasākumiem, veidot savu dalībnieku datu bāzi, kā arī uzaicināt potenciālus pasākuma dalībniekus. Lai potenciālo dalībnieku skaits būtu kuplāks, lūdzam informēt par Gara Vasara portālu visus, kam tas varētu interesēt!

 

Kā ievietot informāciju par gaidāmo pasākumu Gara Vasara mājaslapā:

1. Reģistrējieties www.garavasara.com. Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet savu personīgo profilu, kuru mēs lūdzam papildināt ar informāciju par sevi un ielādēt savu bildi.

2. Lai iegūtu organizatora statusu ar iespēju ievietot savus pasākumus, noklikšķiniet uz „Izveidot PRO-profilu” (saite lapas apakšā), izlasiet PRO-profila lietošanas noteikumus, un, ja piekrītat tiem, noklikšķiniet uz "Es piekrītu. Izveidot Pro-profilu. "

3. Aizpildiet PRO-profila informāciju par jūsu organizāciju / centru, ievietojiet kontaktinformāciju un foto. Ja jūs vēlaties, lai jūsu PRO-profilu varētu kontrolēt arī citi cilvēki, sadaļā "Īpašnieki" ievadiet viņu vārdus (ņemiet vērā, ka viņiem ir jābūt reģistrētiem Gara Vasara lietotajiem ar savu personīgo profilu).

4. Lai pievienotu jaunu pasākumu, ieejiet no sava PRO-profila sadaļā „Pasākumi” un nospiediet "Pievienot jaunu pasākumu."

5. Sadaļā "Informācija" aizpildiet laukus: nosaukums, apraksts, vieta un laiks, dalībnieku skaits. Piedāvājam arī ielādēt baneri jpg formātā, kas tiks ievietots pasākuma profila labajā pusē un attēlu (.jpg formātā, attēls tiks ievietots pasākuma profila kreisajā pusē).

6. Pasākums ir izveidots un ievietots kopējā kalendārā. Ja vēlaties izvietot papildus informāciju par notikumu, aizpildiet atlikušos laukus:

- Sadaļā ‘Pasniedzēji” ievadiet informāciju par pasniedzēju;

- Ja plānojat lielu pasākumu, kurā notiks dažādas aktivitātes un grupas, aizpildiet sadaļu „Programma”.

- Sadaļā „Apmaksa” Jūs varat ievietot cenu piedāvājumu, un aprakstīt, ko tas satur. Var norādīt dažādas cenu kategorijas (piemēram, cenu tikai par 1 pasākuma dienu, cena divām dienām, u.c.) vai cenu ar atlaidi atsevišķu kategoriju dalībniekiem.

7. Jūs varat pārslēgties no sava personīga profila uz PRO-profilu un atpakaļ lapas augšājā daļā (uzraksts „Profili” uz pelēkā fona).

 

Ja Jums ir radušas problēmas ar PRO-profila izveidi, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: info@garavasara.com

Pasākumu kalendārs