PERSONĪGĀ PROFILA IESPĒJAS

Pirmie soļi pēc reģistrācijas

Uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, atnāks paziņojums par reģistrēšanas apstiprinājumu. Spied uz saiti, nokļūsti savā Gara Vasara profilā un sāc to pilnveidot: ievieto savu fotogrāfiju un lielo baneri, papildini datus par sevi.

 

Profila fotogrāfija un baneris

Lai pievienotu savu fotogrāfiju, ar kursoru uzbrauc tai paredzētajā vietā, spied uz „Mainīt profila bildi” un no saviem failiem izvēlies bildi. Fotogrāfiju profilā var koriģēt, nospiežot „Izgriezt”. 

 

Profila rediģēšana

Lai varētu rediģēt profila informāciju, atrodi labajā augšējā stūrī „Namaste...” un spied pogu ar trijstūrīti. Iāizvēlies „Labot profilu”. Lapā, kas atvērsies, būs iespējams mainīt datus par sevi, paroli utt.

 

Straume

Straume ir pirmais, ko tu redzi savā personīgajā profilā. Tajā ir informācija par jaunākajiem notikumiem portālā: jaunām galerijām, rakstiem, video, centru, kuriem tu seko, jaunumiem, draugu darbībām. Tās tu vari komentēt vai ieteikt, nospiežot zvaigznīti. Tu pats vari kaut ko paziņot citiem, ierakstot lodziņā un nospiest „Pateikt”.

 

Draugi

Ja esi tikko reģistrējies, iespējams, tev vēl nav portāla draugu. Tos tu vari meklēt portāla pirmajā lapā virs lielā banera, uzklikšķinot „Profili”. 

Lai nosūtītu draudzības uzaicinājumu, uzklikšķini uz izvēlētā profila un kreisajā pusē redzēsi „Uzaicināt kā draugu”.  

Vari meklēt draugus pēc vārda un uzvārda, ierakstot to meklētājā, kas atrodas kreisajā pusē.

Ja vēlies pārtraukt draudzību, ieej viņa profilā, nospied  „Vai jūs tiešām vēlaties atcelt draudzību?” 

 

Raksti

Lai savā personīgajā profilā publicētu rakstu, ieej sadaļā „Raksti” un nospied „Pievienot rakstu”. Uzraksti virsrakstu, iekopē satura lodziņā tekstu, pievieno attēlu.

Ja tu pats neesi autors, lūdzu, raksta beigās norādi avotu, no kura tu to esi ņēmis.

neaizmirsti norādīt raksta virzienu (ja tāds ir) un tegus.

Ja atzīmēsi ar ķeksīti pie „Publicēt visiem”, tavs raksts kļūs pieejams visiem sadaļā "Raksti", meklējot pēc atslēgas vārdiem un „Virzienu katalogā”

Sākotnēji tu rakstu vari saglābāt kā melnrakstu (tad redzēsi tikai tu) un pats vēlreiz izskatīt cauri: izlabot kļūdas vai ieviest korekcijas. 

Ja tu atzīmēsi „Rekomendēt pirmajai lapai”, raksts tiks ieteikts publicēšanai portāla 1. lapā

Labot virsrakstu vai tekstu tu vari, noklikšķinot uz virsraksta, atvērsies raksts un kreisajā pusē būs poga „Labot”. Atverot rakstu, tu vēlreiz to vari izveidot kā melnrakstu vai izdzēst.

Attēlu pēc teksta saglabāšanas ir iespējams rediģēt: uzbraucot ar kursoru uz attēla, parādās „Izgriezt”. 

 

Video

Lai savā personīgajā profilā publicētu video, ieej sadaļā „Video” un nospied „Pievienot video”.

NB! Tu vari pievienot linkus tikai uz video, kas atrodas YouTube un Vimeo!

Pie video tu vari pievienot virzienus vai tegus, vari to rekomendēt  publicēšanai 1. lapā.

 

Galerijas

Lai savā personīgajā profilā ievietotu fotogrāfijas, sadaļā „Foto” izvēlies „Jauna galerija”

Ieraksti galerijas nosaukumu un atzīmē, kas to varēs apskatīt, tad nospied „Saglabāt”. Pēc tam būs iespēja augšuplādēt bildes. Pie foto var pievienot aprakstu.

Fotogrāfijas var mainīt vietām, bīdot tās uz augšu vai leju. Ar kursoru noklikšķini uz bildes, un, neatlaižot kursoru, novieto bildi vēlamajā vietā.

Ja vēlies labot vai dzēst galeriju, nospied uz tās nosaukuma – labajā pusē parādīsies pogas „Labot” un „Dzēst”.

 

Kalendārs

Kalendārā uzrādīsies tie notikumi, uz kuriem tu plāno doties, piesakoties konkrētā notikuma lapā „Plānoju apmeklēt” 

 

Vēstules

sadaļā „Vēstules” atrodas visi tavi paziņojumi, saņemti caru portālu. Lai rakstītu jaunu vēstuli, izvēlies „Rakstīt jaunu vēstuli”.

Ja tu būsi saņēmis jaunu vēstuli, uz tavu e-pastu, kuru būsi norādījis reģistrējoties, atnāks paziņojums.

 

IESPĒJAS PORTĀLĀ 

Katalogs „Kur atrast?”

Šajā katalogā ir apkopota informācija par to, kur Latvijā var nodarboties ar pašattīstību. Nospiežot, piemēram, „Meditācijas”, kreisajā pusē parādās saraksts ar centriem, kas piedāvā šo nodarbību. Tālāk sīkāku informāciju tu vari uzzināt, spiežot uz interesējošā centra saites.

 

Kas ir Pro-profils?

Pro-profilā tiek rādīta visa informācija par konkrēto centru: darbības apraksts, informācijas par pasniedzējiem, ar kuriem sadarbojas, kontaktinfo, publicētie raksti, video, galerijas, jaunumi. Sev interesējošiem profiliem tu vari sekot. Tas nozīmē, ka tu savā profilā redzēsi šī Pro-profila jaunumus: organizētos pasākumus, rakstus, komentārus utt.

 

Teorētiskais katalogs "Raksti un video"

Katalogā "Raksti un video" pēc virzieniem ir sagrupēti raksti un video par dažādiem pašattīstības veidiem.

 

Pasākumu kalendārs

Pasākumu kalendārā ir informācija par pasākumiem, kurus piedāvā portālā reģistrētie centri un organizatori.

Katram no pasākumiem ir sava lapa, kurā ir pasākuma apraksts, laiks un vieta, norādīta informačija par pasniedzējiem un dalības maksu. ja vēlies apmeklēt pasākumu, spied pogu „Plānoju apmeklēt” pieteikties uz šo pasākumu. Tā organizatori un tavi draugi zinās, ka tu tur būsi. Tu vari uz pasākumu ielūgt draugus,  nospiežot „Ielūgt draugu” - uzaicināt visus, kurus vēlies. 

 

Kāda informācija redzama nereģistrētam lietotājam

Nereģistrētajam lietotājam nav redzama tava personīgā informācija: tavi dati, kādiem centriem tu seko, kādus pasākumus plāno apmeklēt, raksti un video, kurus tu pievieno utt.

Neatkarīgi no tā, vai cilvēks ir reģistrējies portālā vai nē,  viņš var aplūkot pasākumu kalendāru, lietot centru un teorētisko virzienu katalogu, lasīt rakstus un skatīties video pro-profilos. 

 

 Dzēst profilu

Ja vēlaties dzēst profilu, izvēlies „Tu esi pieslēdzies kā...” , tad „Labot profilu” un pēc tam pogu „Dzēst profilu”.

Pasākumu kalendārs